SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca w 6bdsz

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 961
Mi nie zależy na tym aby jak najszybciej dostać się do oficerki. Chcę zacząć od początku, czyli szeregowego i jeśli wojsko mi pomoże będę chciał z czasem zdobywać awanse, kształcić się, rozwijać, a przede wszystkim nabrać odpowiedniego doświadczenia, aby móc na stare lata być naprawdę dobrym oficerem.
Więc wszystko po kolei, małymi kroczkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
Żeleś- na pewno się orientujesz. Ciężko jest dostać służbę stałą w 6bdsz jako szeregowy, czy jest to mało prawdopodobne???? I w ogóle jak tam jest z tą służbą stałą, ciężko o nią???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
do wojska kolego sie dostań najpierw.

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
Najpierw to ja się muszę nad tym dobrze zastanowić a nie, że w ciemno pójde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
było składać do SPWLąd papiery. Zawsze kapral to niższej rangi podoficer:)
hm decyzji nikt nie podejmie za ciebie, ale czas rekrutacji jest dłuższy niż sie wydaje...a zawsze można zrezygnować.

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
MadMan047 najpierw to w 6bdsz musiał by byc jakis wolny etat dla Ciebie
Albo idziesz do woja i służysz gdzie jest miejsce,albo nie idziesz.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 961
Z tego co piszą na stronie 6bdsz, co miesiąc są organizowane kwalifikacje do korpusu szeregowych zawodowych. Jak masz skończoną zetkę, to śmiało możesz się starać. Sprawnościówka jak wszędzie, tylko kondyche i zdrowie trzeba mieć perfect(proste plecy, kiche itp.)

A z tego co mi wiadomo(mogę się mylić), to w korpusie szeregowych nie ma służby stałej. Podpisują z Tobą kontrakt. Kontrakt się kończy, to albo Ci go przedłużą, albo podziękują za współpracę. Jako szeregowy maksymalnie możesz służyć 12 lat. Potem wojsko Cię żegna, więc lepiej się bardzo starać o wysłanie na kurs podoficerski lub oficerski.


ps Jak coś pokićkałem to proszę o wybaczenie i korektę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2509
Od 2010 ma być nowelizacja ustawy o zawodowej służbie wojskowej i są takie plany,że szeregowy zawodowy będzie mógł się zgłosić na kurs oficerski jeśli będzie posiadał odpowiednie wykształcenie i co najlepsze dowódca JW nie będzie miał nic do powiedzenia oprócz tego, że będzie musiał wystawić żołnierzowi opinie bardzo dobrą.
Koza91 na papierze to ładnie wygląda, w rzeczewistości jest inaczej, w mojej jednostce prawie każdy chętny jest na podoficerkę i a miejsc jest ograniczona liczba. Pamiętaj o tym, że nawet jak będziesz najlepszy kondycyjnie nie gwarantuje Ci to awansu, bo najpierw pójdą ludzie którzy mogą pochwalić się znajomością języka, różnego rodzaju uprawnieniami i odpowiednim wykształceniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 961
Tamudzin,

Ja to wszystko rozumiem. Nie zamierzam ograniczać się tylko do dobrej kondycji. Języki szlifuje cały czas- od podstawówki angielski, a od 2 lat meczę niemiecki. Ponadto planuje ukończyć różne kursy m.in płetwonurka, prawko "C". A jak wojsko pozwoli to i studia zrobie zaocznie. Wszystko po to, aby udowodnić dowódcy, że to właśnie mnie warto na tą podoficerkę lub oficerkę wysłać.

Wymagania postawiłem sobie wysokie, więc trzeba będzie ostro zasuwać, ale jestem dobrej myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
Można zostać skierowanym na szkolenie bez matury na stopień kaprala?????
Kumple się dostał do 18 i mi mówi, że nie trzeba mieć matury na kaprala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Helio Gacie nie zyje

Następny temat

[ART] sparowanie bez ochraniaczy

WHEY premium