SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca modów na forum

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4321
Sposób w jaki robi to niunio w żadnym wypadku nie magę zakceptować,jezeli chce walczyc o trójboju proszę bardzo można to robić w sposób merytoryczny i kulturalny, niestety niunio tego nie potrafi, mam wrażenie że nie chodzi mu o trójbój a załatwienie jakis prywatnych porachunków skłócajac przy okazji srodowisko trójboistów i strongmenów. Znam sprawę pana K z własnej autopsji i mediów. Pierszy raz zobaczyłem na zawodach w dwuboju w 1996 w Toruniu zrobił na mnie jak najgorsze wrażenie już wtedy wyglądał tak jak go opisuje niunio(lecz to przecież nie jest przestępstem) pozował na wielką gwiazdę( przed każdym wyjściem głośno krzyczał) wycisnął wtedy 205 i przysiadł 245 nie ukrywam na mnie początkującego trójboisty wtedy te wyniki robiły wrażenie. Pamiętam że chciałem od niego kupić koszulkę do wyciskania, bardzo niechętnie ze swego piedestału rzucił mi chorendalną jak się potem okazał sumę. Już wtedy woził ze sobą małolaty które na przestrzeni lat zmieniał się aż pojawiły się siostry.Można go dyskwalifikować jako człowieka z moralnego punktu widzenia ale trzeba przyznać że ma szereg walorów które przydały by się działaczom w trójboju. Nie wiem jak to robił i nie chcę wiedzieć fakt faktem że jego zawodniczki robiły niesamowity progres i miały negatywe wyniki badań. Podobnie jest teraz w strongmenach jego zawodnicy choć nie maja powalających warunków fizycznych liczą się w Polsce i w Europie choć( co wcale nie znaczy że zaraz będe jeżdził do niego na konsultacje choć do Malborka mam bliżej niż do Pułtuska). Mimo wszystkich wad zaskakuje mnie łatwość z jaką pozyskuje sponsorów, media i to obojętnie czy to kiedy działał w trójboju, ciężarach czy strongmenach.
W pewnym sensie mogę zrozumieć niunia; za to co zrobił trzeba go napiętnować ale z drugiej strony uważam że to forum nie jest miejscem do wywlekania tego typu spraw, zostawmy to sądom. Może się mylę ale ten temat nie ma wiele wspólnego z walką o dobre imię trójboju
Pewien mój znajomy którego cenię i szanuje powiedział że pan K jest niebezpiecznym osobnikiem zgadzam się z tym w całej rozdziągłości, jest niebezpieczny i niestety jest inteligentny co czyni go podwójnie niepezpiecznym( więc niunio lepiej daj już spokój)

Kowalik
"Bądź silniejszy a będziesz miał rację" W.Sz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4321
małe sprostowanie , z jednego mojego zdania można wysnuć wniosek że nie mamy dobrych trenerów, oczywiście tak nie jest uwazam że Roman Szymkowiak i Arek Znojek to fachowcy swiatowego formatu i na dodatek moralnie bez skazy- to tak gwoli ścisłości

Kowalik
"Bądź silniejszy a będziesz miał rację" W.Sz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3014
jak możesz twierdzić że czyjakolwiek obecność na tym forum może być zbędna!wypaczasz sens własnej wypowiedzi! twierdzisz że Pracownik nie zniża się do polemiki z kawką a dziwisz się że czyni to niunio broniąc tego pierwszego, skoro wiesz że paweł ma dostęp do internetu i by mu to nieodpowiadało to mógłby za to opieprzyć niunia! tak długo i ładnie nakreśliłeś postać pan k. że przez moment myślałem, że to on sam hehe. a dziwisz się ludziom ,którzy może w sposób dosadny i podczas polemik z nim robią to samo! mówisz że to szkodzi trójbojowi- to już totalna bzdura, bo nic tak nie szkodzi, jak siedzenie cicho, gdy inna osoba w sposób bardzo podstępny szkodzi mu od lat, skoro tego nie zauważasz to(nie będę cię obrażał, bo jesteś kulturalnym człowiekiem i mógłbyś się tym przejąć)
a ten ostatni post to pożal się boże bałwochwalczy hymn na cześć naszych trenerów;- co do tego że się znają na robocie ok. , że mają światowe wyniki ok., ale że są bez skazy to koń by się uśmiał hehehehe

Prezes Klubu "Grzmoty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3014
pytanie do modów!!!!
gdzie do ch...ry jest temat Wyniki kontroli Pułtusk( czy jakoś tak)
tyle się wczoraj napociłem żeby sobie przypomnieć i w sposób kulturalny opisać kawce wydarzenia z przed 4 lat ( które do k....nędzy są prawdziwe- bo ja nigdy nie kłamię)dość że wykasowaliście kawkę(czego też nie rozumiem, kto układał ten regulamin gdzie wolność słowa do ....)to jeszcze zlikfidowaliście cały temat. może mi ułatwicie zadanie i napiszecie z którego paragrafu mam was podać do sądu, za brak możliwości swobodnej wypowiedzi!!! bo jestem bardzo w k.....

Prezes Klubu "Grzmoty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Wroniak

Doceniam wysiłek jaki włożyłeś w napisanie historii pewnego wyjazdu bez mieszania adresata z błotem.
Post jednak stał sie jednym wielkim syfem i cały temat został wykasowany w całości przeze mnie za zgodą jego autora

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
WRONIAK
To ja poprosiłem o usunięcie mojego postu,ponieważ po ostatnich wypowiedziach niczym nie przypominał tematu o który mi chodziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Wroniak
może darooo Ci powie z jakiego paragrafu możesz mnie podać do sądu - jest dobry w te klocki....znaczy sie w paragrafy, kodeksy i inne takie

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4321
Masz rację nikt nie jest bez grzechu, nawet sam u siebie ze dwa bym znalazł a i u wielkiego grzmota pewnie z jeden też. Widzisz choć się ze mną nie zupełnie zgadzasz a może wcale myślę że wszystkim nam zależy na dobru trójboju siłowego.Twierdzisz że dla każdego jest miejsce na forum zgadzam się z tym lecz myślę że trzeba zachowywac jakieś zdrowe reguły, tych reguł nie przestrzegają niunio, kawka , gubernator, wiesiu i to nie tylko moje zdanie ale również stanowisko modów którzy znakomitą część wypowiedzi wyżej wymienionych kasują.Widzisz jak czytam wypowiedzi wyżej wymienionych to dostaję białej gorączki. (Tu będzie hymn na twoją cześć).Natomiast bardzo sympatycznie czyta się posty wroniaka który w elegancki i do tego żartobliwy sposób potrafi wyłożyć swoję racje mało tego w logiczny sposób potrafi dowieść niekonsekwencje swojego adwersarza- (złapałeś mnie) . Może przesadziłem z tym wychwalaniem kawki ale czarne charaktery nie od dziś potrafia też fascynować - patrz Hitler, Musolini itp. Obiecuje ci grzmocie że już nic krytycznego nie napiszę o fanie twojego grzmota -niuniu1

Kowalik
"Bądź silniejszy a będziesz miał rację" W.Sz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
I nie mozesz nas podac do sądu bo to prywatne forum. Te sądy to wam w krew wchodza. Tekst nad którym się napociłes wysyłam ci na mail tylko go ocenzuruj z niektórych wyrazów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3014
no dobra! jak wróci kawka z dalekiej podróży to mu to przypomnę

Prezes Klubu "Grzmoty"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Finała PP.www.irekkuras.com

Następny temat

Porządki - moderatorzy/boldzi WAŻNE

WHEY premium