SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3708

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
Grecy, Polacy, ktokolwiek. Życie przez kilkadziesiąt lat na kredyt musi dać w wyniku jedno z dwóch zdarzeń: bankructwo, albo restrykcyjny program oszczędnościowy. Społeczeństwo greckie sądzi, że bankructwo jest lepsze - ich sprawa.
Nasz rząd składa się na Grecję, bo cała Europa się na nich składa, a Tusk woli być lepiej postrzegany za granicą, niż w kraju; wybory przegra, a Bruksela być może go przytuli. Proste jak konstrukcja cepa.
Zresztą, co proponujesz? Wyjść na ulicę i demolować sklepy? Grecy sami sobie krzywdę zrobią, bo w wakacje dostaną w zamian za dzisiejsze rozróby spadek obrotów z turystyki. Gratuluję pomysłowości.
...
Co do płacy minimalnej, to uważam, że w ogóle powinna być zniesiona, lub ustawiona na poziomie 500 pln brutto. Wpływy do budżetu od razu by skoczyły. Niedowiarków odsyłam do krzywej Laffera. Właśnie takie populistyczne pierdzielenie kocopołów że "każdy powinien dostawać godziwe wynagrodzenie" doprowadziło nas do kryzysu. Każdy dostaje tyle na ile się stara i to jest właśnie sprawiedliwość.
...
Samuraj; jeśli uważasz, że 500 pln dziennie za robociznę jest wynagrodzeniem mechanika, to bardzo się mylisz. Mechanik musiał zbudować warsztat, kupić sprzęt (który się zużywa), zapłacić ZUS i podatek. Z tych 500 dla niego zostaje być może połowa. Jeśli ktoś tu prowadzi/prowadził działalność, to potwierdzi sens mojego rozumowania.
...
A tak w ogóle, to zrobiliśmy offtopa.
Chłopak pyta jak pracę znaleźć, a my o Grecji...

Zmieniony przez - duch_banka w dniu 2012-02-13 16:32:52

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Ja to wszystko rozumiem, ale w w takim Radomiu gdzie poziom ubóstwa jest porównywalny z Łodzią za taki sam remont zapłaciłbym 900PLN (czyli 300PLN/dzień) co jest akceptowalną ceną. W Łodzi mechanicy są po prostu rozchwytywani ...

Zmieniony przez - Samuray-X w dniu 2012-02-13 16:33:36

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
porównywałeś ceny i jest 600 pln różnicy?
troszkę nie chce mi się wierzyć, ale ok.

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Niestety tak jest, w Łodzi ceny za usługi motoryzacyjne (silniki) są na poziomie warszawskim.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Lakiernicy na przykład trzymają natomiast średnie ceny krajowe.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
Autor tematu chyba powinien zejść na ziemie bo nikomu bez doświadczenia nie zaproponują wiecej niż 9zł na godzine netto.
Na budowie zarabiają po 12zł h osoby z DOŚWIADCZENIEM i zapier... po 12 h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
Kolego, nie wierz w opowieści dziwnej treści snute przez tych, którzy nie mają pomysłu jak zarobić więcej. I nie słuchaj pierdzielenia, że na początek powinieneś się cieszyć z 9 złotych. Stawiaj ambitne cele, zapierdzielaj, bądź uczciwy, a kasa przyjdzie sama.
Zdaje się, że p1r3k jest przedsiębiorcą, więc pewnie potwierdzi mój pogląd, że myślącemu, pracowitemu i uczciwemu człowiekowi, bez względu na doświadczenie, pracodawcy gotowi są zapłacić dużo więcej. No może nie od pierwszego dnia, ale po miesiącu, czy dwóch, to już na pewno.

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
Spoko, tylko nie w mieście jakim jest Łódź i napewno nie w legalny sposób. A jeśli jesteś taki pewien to daj mi prace za ponad 9 złotych na godzine będe zap*****lał jak szalony bo bardzo chce, szukam pytam a g**** z tego mam dlatego zarobie ale napewno nie w tym miescie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łódź 2 co do zaludnienia miasto w Polsce a Ty pierdzielisz, że nie tutaj ? Może i jest to biedne miasto, ale pracę za ponad 9zł można znaleźć spokojnie... no chyba, że jesteś po podstawówce i nie znasz żadnego języka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
Człowieku to poprzyj to jakimiś dowodami a nie pieprzysz bez sensu, bez studiów wyższych niema na to szans a nawet po studiach ciężko bez doswiadczenia o prace tutaj, drugie pod względem zaludnienia miasto a bida jak sk***ysyn jesli chodzi o prace, języki znam dwa, moge pracować w hotelu w recepcji za 1400 zł albo za biurkiem za taką samą stawke ot zaj**iscie mi to pomaga.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Karta MultiSport.

Następny temat

siłownia widzew wschód

WHEY premium