SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pra premiera filmowej reklamy Nature's Best - na wesoło

temat działu:

NATURE'S BEST

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
mocne :D

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
czech, poczebujemy
pan arek chyba zamienia "trz" na "cz"

no ale do filmow
ja mam pytanie czy to ma byc reklama ktora bedzie puszczana w TV czy NB chce zrobic film czy jakies serie filmow i relacji jak ma to vitalmax akademia kulturystyki i fitnes. bo jka chce zrobic film to tak niech bedzią takie treningi pokazywane co na co idzie i takie tam ale jak ma to byc reklama puszczana na okraglo na tv to padaka niepotrzebne sa tam zadne treningi tylko proste slowa na temat supli a nie film i typ cwiczy na lawce

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33227
Tak jak wspomnial przedmowca. Dobrze ze mowi o cwiczeniach, miesniach i innych, poniewaz ludzie do ktorych ma trafic ta reklama sa z nieco krotkim stazem i nie zbyt duzym pojeciem. Inni ci co maja jakies pojecie na ten temat nie beda sie sugerowac jakimis reklamami a wlasnymi spostrzezeniami na temat odzywek. Co do filmiku mozna byloby zrobic takie cos ze na poczatku gdy mowi zalozmy biceps urywek momentu jak robi jakies cwiczenia, np triceps i urywek filmiki gdy robi cwiczenie na trica, takie jakby zachecenie i pokazanie do ogladania dalszej czesci filmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33227
Albo jesli ma to ma byc film na tv, mozna zrobic cos takiego ze biegnie jakis maly czlowiek non stop pije jakis wasz napoj i odzywke rosnie w oczach az na koncu zatrzymuje sie(jest just bardzo duzy) i mowi : dosc na dzis. xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9576
heheh ostro
Arek kariera aktorska przed Tobą
fajna reklamówka taka z przymrużeniem oka
sie pośmiać można i dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
fajnie to wyszlo
nie pasuje mi jedynie to ze Arek wystepuje w bluzie...lepiej by to wygladalo w jakiejs koszulce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
wspomoge sie dzisiaj takim napojem i w smiech widac ze troche potrwalo zanim nakrecili do konca dobrze ten kawalekale nawet dobrze bo smiech to zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1445
dla mnie GIT hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Przypomnialo mi sie jak Rocky nagrywal reklame Podobnie

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
hahaha ale mam beke


dobre to

naprawde, wg mnie lepsze niz tamten i muzyczka w tle tez super

hehe

naprawde dobre, takie normalne a nie suche jak poprzedni

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pra premiera filmowej reklamy Nature's Best

Następny temat

KONKURS "CIEKAWE ZDJĘCIE Z NATURE'S BEST"

WHEY premium