SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pozycja

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Szczerze mówiąc to wstydziłbym się na twoim miejscu utorzsamiać swoją SW z takimi leszczami jak ten z filmika. Ale skoro według ciebie to miszcz to nie mam więcej pytań odnośnie Capo

"powiedział akuku...żydził szlugi" za***isty powód żeby sprać gościa w towarzystwie laski z 5 kolegami za plecami

Zmieniony przez - Arek KB w dniu 2010-01-03 17:46:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2642
Może i tak, ale koleżka który atakuje nie zrobił by nic będąc sam.

Forever young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
w wiekszosci kazdy przyjmuje pozyce prawa noga z tylu lewa z przodu ja wole w pozycji liniowej prawa noga na rowni z lewa prawa troche przekrecona nie wiem czemu ale tak mi jest poprostu lepiej latwiej mi sie wyprowadza ciosy i trudniej koms zeby mnie wywalic sprawdzalem czy to jest zle ?? jestem na cos narazony itp ??

To ja Ci odpowiem tak an to pytanie: trenowałam TKD, tam co prawda nie trzymałam nog w jednej linii ale miałam pozycje w mniejszym rozkroku. Zaczęłam chodzić na KB. W TKD mało używaliśmy rąk. Na początku mi gorzej szły ciosy rękoma, bo nie do końca wręcałam biodro, jak zmieniłam pozycję od razu łatwiej to wychodzi.

Poza tym jeżeli Ty stoisz praktycznie bokiem, to jak masz wkręcać biodro, skoro ono juz jest przekręcone? Chodzi mi o ręce.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Jak mowilem tylko taki jest w sieci o efektywnosci capo fighter to on nie jest przyznam ale widzisz ze sa kopniecia ktorym mozna cos zrobic czlowiekowi skoro mozna to i czemu ten styl mial by nie byc efektywny :P ??
W d*pie byłeś i g*wno widziałeś Jakiś pajac bijący gościa który się nie broni a Ty wyjeżdżasz o skuteczności capoeira Mało tego takie skuteczne że gośc się wywraca podczas kopnięcia?
Front kick jest w każdym stylu kopanym, może się różni paroma detalami ale kopnięcie ma taki sam efekt
Pozycja bokserska jest dostosowana do boksu a nie do obrony przed low kickami, czy też do wyprowadzania kopnięć

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Capo nie jest skuteczne w walce.
Ale wracajac do tematu to sadzac po Twoim nastawieniu do capo jest poprstu ostro nakrecony i przywykles juz do technik z capo, gdzie czesto wyprowadza sie techniki z pozycji o ktorej mowisz.
Jak chcesz wypracowac dobra pozycje do walki idz na jakis kontaktowy styl gdzie sa sparingi i one szybko udowodnia Ci ze to nie jest dobry pomysl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
No i co cwiczcie sobie ile chcecie ja swoje wiem tak łatwo bym sie nie dał hehe ;d elgoo z tego co mi wiadomo to koles sam sie przywalił do nich powiedzial do nich akuku czy cos jeszcze zydzil szlugi

ręce opadją, weź dorośnij

BTW: Jak wiesz swoje to po cholerę piszesz na tym forum, pytając się pozycję?

Poza tym widac, ze porządnego oklepu w życiu nie zebrałeś.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Jak trenowałem 3 miechy to też myślałem że wszystko umiem. I wtedy się zaczeły ostrzejsze sparringi. I już nie byłem taki pewien


A właśnie skoro o sparringach mowa to skoro ta Capo to taka za***ista jest to powiedz ile razyw tygodniu sparujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 102
Narazie musimy sie wyuczyc podstaw itp za jakies 2,3 miesiace sa sparingi ale robie sobie z qmplami sparingi zakldamy rekawice do mma i jedziemy

wkoncu 15 lat mam :d duzo to nie jest a porzadny oklep dostalem i to nie raz poprostu wierze w siebie nie mysle sobie ze ten cwiczy tyle i tyle nie mam z nim szans najwyzej mnie polamie najwyzej bede lezal w szpitalu najwyzej do piachu ale chociaz podjelem walke to sie liczy nie mowie ze ten na filmiku to mentor poprostu widac tu zastosowanie technik z capo nie jest to lagodny taniec jak inni mysla itp sam mysle ze ten na filmiku to ***** bo jeszcze zeby sie wywalic ja wale :p ale jakas tam pare w nogach mial co wiem to wiem ale problem tez mam z ta pozycja i sie zastnawiam nie najezdzajcie tak na mnie za to ze wybralem sobie ta sztuke walki a nie inna i ze uwazam iz capo jest efektywne na ulicy w odpowiednich rekach oczywiscie ; D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
bedziecie miec spariningi na capo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Capo, jak najszybciej idź powalczyć do jakiegoś klubu. Dla własnego dobra.
Na zlot też serdecznie zapraszamy.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buakaw vs. Ramazan Ramazanow - pokazowa walka Muay Thai!!

Następny temat

Generalny Inspetor Ochrony Danych Osobowych podwija ogonek!

WHEY premium