SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pozbycie się łydek i ud.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
Cześć pisze ty z pewnym zapytaniem gdyż mam problem, moja waga to około 81kg wzrost około 180. Więc nie jestem chudy i w tym problem że górna część ciała jest naprawdę chuda nie ma czego się tam pozbyć dobre ręce brzuch. ale mój problem leży w dolnej części ciała mam strasznie grube łydki i uda. Chciał bym się dowiedzieć jakie są najlepsze ćwiczenia na łydki i uda, najlepiej jeszcze jakaś dieta bo ogolnie się już głodze. Więc problem wygląda tak, mam grube uda nie są zbyt umięśnione ale moje łydki są grube dla mnie za grube chce ich się pozbyć ale narazie nie wiem co robić gdyż jak napnę mięsnie w łydce to jest sam kamieć może z 1cm skóry. Więc czy są jakieś ćwiczenia na pozbycie się tłuszczu z ud tak by nie powstały przy tym większe mięsnie łydek i co moge zrobić by maxymalnie pozbyć się tłuczu z łydek i nieco mięśnia chodzi o to że jak mam nie napiętą łydke to mam wrażenie że jest tam sam tłuszcz. Więc możecie mi doradzić jakieś ćwicznia na pozbycie się tych części ciała. Gdyż naprawdę zależy mi na tym chciał bym założyć krótkie spodnie bądź nieco węższe i nie wstydzić się nóg

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 81

Wzrost: 180

Obwód klatki: 94

Obwód ramienia: 34

Obwód talii: 84

Obwód uda: 64

Obwód łydki: 45

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: brak

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: co kilka dni skakanka, i co 2 dzien rano i wieczorem 50 pompek + wf

Odżywianie: Jem tradycyjnie w ciągu dnia tak z 3 kanapki z szynką i serem do tego co 3 dziń obiad ziemniaki kotlet, ilość jedznia średnia

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: co dzinnie po półtora godziny moge poświęcić plan tak by jak najszybiej osiągnąć cel

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łydek się nie pozbędziesz i szybko o tym zapomnij. Jest natomiast inny sposób. Zwiększ masę górnej części ciała. Tak na prawdę, to jedynie trenując siłowo ukształtujesz sylwetkę i możesz pozbyć się dysproporcji.
Co do tej głodówki, to powiem Ci tyle: organizm Ci to odda z nawiązką, bo takie głupoty nigdy nie pozostają bez konsekwencji. Zacznij dobrze jeść i trenować. Przeczytaj linki pod moim postem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
żadnej możliwość przez co kolwiek brak kompletnej pracy i później coś zacząć nie wiem jakieś diety etc. ew. lekki trening albo preparaty czy coś ? a jakieś ćwiczenia na uda tak by łydki nie zwiększyć ? To jest pewne że z tym się nic nie da zrobić ? gdyż mam i tak za dużą wage więc jakoś tego też chciał bym się pozbyć bo nad wzrostem nie panuje a myślę że z wagą coś musi się dać zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
A więc tak napiszę gdyż jednak zależy mi na pozbyćiu się kilku kg moja waga jest znacznie za duża do mojego wzrostu moja góra wygląda dobrze więc musze zrobić coś z nogami. Jeśli można chciał bym uzyskać jakieś porady odnośnie dity która pomoże mi ogólnie pozbyć się masy gdyż waga jest duża. Dodatkowo czy mogli byście doradzić jakie ćwiczenia robić na pozbycie się ud gdyż w nich jestem pewien że jest dużo tłuszczu i pośladków, w łydkach nie posiadam bardzo dużej ilości tłuszczu gdyż po napięciu wewnętrzna strona jest niemal cala twarda zewnętrzna jest miękka więc myśle że tego też by się udalo pozbyć a po tym jak już udało by mi się nieco schudnąć, a łydki wydawały by mi się zbyt grube może spróbować katabolizm znalazłem kilka tematów ty o tym. Gdyż coś chce zrobić bo przy moim wzroscie jest głupio mieć taką wagę i tak wielkie nogi ogolnie to głupio wygląda. Więc jeśli ktoś może doradzić ćwiczenia i diete tak by tracić tkanke tłuszczową a nie zyskiwać mięśni później może spróbować coś z katabolizmem. Sadze że moja waga to wina czipsów z czasów dzieciństwa. Dziękuje za jaką kolwiek pomoc

Zmieniony przez - szerlok w dniu 2009-09-29 17:54:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
czytaj ze zrozumieniem
szczególnie zwróć uwagę na ostatnią linijkę wypowiedzi Moralesa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
Wiem, przeczytałem nad dietą odrazu zacząłem się zastanawiać, lecz i przeraziło mnie to że łydek w żaden sposb się nie pozbędę co nie jest dobrą wiadomością ;/ A pytanie odnośnie dip co to konkretniej bo jakoś nie dawalem rady znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dip to pompki na poręczach, w swoim arcie opisałem tez tak pompki skośne z nogami wyżej i rękami na taboretach. To pozwala głęboko schodzić i wykonywać ruch w większym zakresie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta a cio...okres (STRACILAM!)

Następny temat

dieta rdeukcyjna do oceny-II etap odchudzania

WHEY premium