SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pozbycie się tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 617
Witam . Otóż za sobą mam kilkakrotnie ukończoną a6w i teraz robię ABS . Czuję że mam mięśnie lecz mimo to mam je przykryte tkanką tłuszczową (chodzi wyłącznie o dolną partie) . Ćwiczę 4-6 razy w tygodniu po godzinie lub 1,5h dziennie (trening areobowy i siłowy), ma dietę i mimo to tej tkanki nie mogę zgubić . Znacie jakieś dobre sposoby na jej zgubienie ? Tylko nie polecajcie ćwiczeń typu wznosy kolan do klatki piersiowej ( jak to mi polecano na innych forach...) bo to wyrabia mięśnie a nie usuwa tkankę ...

No pain, no gain!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Napisz swoją dietę tutaj. I w ogóle wypełnij ankietę najlepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
tluszcz leci jezeli masz ujemny bilans kaloryczne a nie od cwiczen.

swoja droga zarzuc fote brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 617
Foty narazie nie mogę zrobić bo nie mam telefonu i aparatu przez jakiś czas . Ujemny bilans kaloryczny mam na pewno bo grozi mi efekt yoyo...:

Śniadanie :
100g płatek owsianych , jajo , banan , jabłko
Obiad :
Pierś z kurczaka 100-200g , ryż brązowy 100g + oliwa z olowek , warzywa , czasami dam deser a w nim jakiś owoc
Kolacja:
3 jaja , 130g tuńczyka w sosie własnym , warzywa
Posiłek ok 23 :
100g twarogu półtłustego + warzywa

Dodam że do większości posiłków dodaje sól i pieprz . Właśnie mam taki dylemat że nigdy nie posiadałem mięśni brzucha . Byłem grubaskiem . Prowadziłem niestety złą dietę (stąd walka z efektem yoyo) i ćwiczyłem dzień w dzień (1-1,5 h ćwiczeń areobicznych . Dopiero od jakiś 2 miesięcy zaczełem wykonywać ćwiczenia siłowe) . Niestety podczas chudnięcia nie zajmowałem się skórą i teraz mam jej troche niepotrzebnej . Gdy stoję nie widać że mi ona zwisa ale gdy się zegnę lub usiądę to widać ją troche ... . Nie mam pojęcia już co mam zrobić aby spalić tę tkankę . Jeżeli chodzi o alkohol piję go tylko w weekend 2-3 piwa max .

Zmieniony przez - dante91 w dniu 2008-05-27 17:25:53

No pain, no gain!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie co zjesc po treningu wieczorem

Następny temat

różne szkoły która wybrać

WHEY premium