SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrot do treningow - Jaki cykl ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Siema !
towar na 1 cykl leci (75 amp farmaka ,14 tabs ari,1 paka hcg, 1 paka provi i 1 paka clenu - wszystko wedlug wczesniejszych zalozen). Teraz czas zastanowic sie co wybrac z niezbednych supli (elit-e w tym Twoim linku za duzo nformacji nie znalazlem ktore by mnie zainteresowaly ;)) Zastanawiam sie nad kupnem 2 rodzajek bialek (szybko wchlanialne - po treningach i pomiedzy posilkami ,oraz wolnowchlanialne - tylko i wylacznie na noc) Do tego mysle nad zakupem aminokwasow (BCAA,glutamina- sadzicie ze jest sens w ogole kupywac glute,bo slyszalem rozbierzne opinie na temat jej stosowania??) i pare kg Gainera jako uzupelnienie posilkow badz tez jako posilki w godzinach w ktorych nie jestem w stanie normalnie zjesc (praca).

Zalozenia dietetyczne bez zmian (b3.5 ,w5-6 ,t2) Diete bede glownie opieral na:
Bialko - mieso biale (kurczaki ,indyki), jaja, ryby (tunczyk) - przydal by sie jeszcze bialy ser - ale tego w U.K nie moge nigdzie znalezc..
Wegle - Makaron,ryz,banany,warzywa
Tluszcze - Oliwa z oliwek,tran

Dieta jak widac za bogato nie wyglada,ale jest wszystko co byc powinno jezel chodzi o skladniki odzywcze. Posilki co 2 godziny (w pracy 1 normalny posilek + 3 x Gainer). Wraz ze wzrostem masy bede stopniowo zwiekszal podaz kcal.

Co sadzicie o suplementacji? co powinienem zmienic,co usunac a co dodac ? moze jakies zastrzezenia co do diety? z checia wyslucham madrych uwag.

Pozdr!

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ja bym bym zmniejszyl podaz tluszczy
one spowalniaja metabolizm
1g/kg wystarczy w zupelnosci mysle
szczegolnie jak masz duzo wegli
to jak dasz 2g tluszczy to moze Cie niezle podlac

do diety dodalbym platki owsiane jako super zrodlo wit z grupy B
rowniez ziemniaki - super pompuja miesnia

co do suplementacji, bialko z odzywki traktuj na prawde jako uzupelnienie
tak jak pisales jest elegancko
rano + okolice okolotreningowe - szybkouwalnialne
godziny spoczynku - wolnouwalnialne

bialko ogolnie licz tylko z produktow miesnych i jaj
wegle tez tylko z ryzu makaronu ziemniakow platkow
rozumiesz mnie

co do glutaminy, jest to super suplement ale na redukcji, na prawde pomocny
na masie dla mnie to strata kasy, choc dawki 5g dziennie fajnie wspomoga uklad immunologiczny

ja stosuje jedynie omega3 i ZMA i mi to wystarcza


w dziale suplementy masz super post o zagranicznych suplach - jakie suple kupowac w usa - tak sie post nazywa

ale czy do koksu czegos trzeba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
" ale czy do koksu czegos trzeba? " - ****a,faktycznie zapomnialem ,przeciez wystarczy tylko wbijac i oddychac powietrzem ,miesnie same sie zbuduja za pomoca tlenu :D

Ok w takim wypadku obetne tluszcze do 1 bo i tak mam troche zapasiony brzuch i okolice bioder (z tym kurestwem zawsze walczylem - bezskutecznie ,nawet jak schudlem to dalej zostalo ,fakt ze troche mniejsze ale i tak mnie w****ia swoja obecnoscia )

glutamine zamierzam wrzucic wlasnie podczas bridge'u (wiesz - aeroby,sauna i clen - lepiej zabezpieczyc swoje miesnie choc by w taki sposob)

Co z BCAA? Jest sens kupic je i wrzucac do posilku (rano,po treningu?)

Masz racje, moj blad - zapomnialem napisac o Platkach (To podstawa mojego kazdego sniadania) - co do owsianych nie widzialem tutaj typowych owsianych (a moze za slabo szukalem:D) ale za to jest od za***.ania rodzajow roznych "mussli" wiec platki jak najbardziej wlacze do mojej diety razem z mlekiem (Z tym to sie musze oszczedzac - bo zapewne moj fat na brzuchu i biorach wzial sie od duzych ilosci spozywania mleka w dawnej przeszlosci - tak wiec mleko 0.5%)

Ziemniaki - dobry pomysl,rowniez wrzuce je gdzies do mojej diety.

Jak sadzisz ile % dziennego zapotrzebowania na bialko powinno sie brac z odzywek? (Biorac pod uwage ze jestesmy ON)

Zaraz lookne w dzial suplementy na ten post,na razie ide do sainsbury'ego na zakupy i przy okazji pospisuje sobie potrzebne produkty do diety oraz ich ceny i faktyczne wartosci odzywcze (bede jak ten kretyn po******lal z kartka i dlugopisem pomiedzy regalami

Tak troche OFF-Topic'ujac - na mojej dzielnicy asfalty chyba zaczeli masowo uzywac synthol , ostatnio coraz wiecej widze osob z dziwnymi przerostami niektorych partii i to do granic absurdu :D ,ok cisne do sklepu - za jakis czas bede ,

see U

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Na szybkosci poskladalem taka diete pod ten cykl ,co o niej sadzicie?
Nie udalo mi sie dokladnie zachowac zalozen ktore sobie postawilem na poczatku (nadwyzka wegli) ale o tym dalej ...

(B/W/T/Kcal)

1 Sniadanie:
Owsianka200g: 19.4- 148- 9,6- 762
Mleko 250ml: 8,5- 12,5- 0,3- 85

27,9- 160,5- 9,9- 847


2 Sniadanie:
1 x banan: 1,5- 35- 0,4- 142
100g Makaron: 12,3- 74- 1,7- 360
1 x tun: 37- 0- 0,6- 156
100g Weg: 2,6- 7,2- 0,5- ~50

53,4- 116,2- 3,2- 708

3 Posilek:
2 x banan: 3- 70- 0,8- 284


4 Posilek (przed.tren):
100 g Ryz: 6,7- 78- 0,7- 349
100g Weg: 2,6- 7,2- 0,5- ~50
3 Jajka: 16- 1,2- 19.2- 273

25,3- 86,4- 20,4- 672


5 Posilek (po.tren)
100 g Ryz: 6,7- 78- 0,7- 349
100 g Potatoe: 1,8- 16,3- 0,1- 69
200 g Piersi 43- 0- 2.6- 200

51.5- 94.3- 3.4- 618

6 Posilek (przed.snem):
1 x tun: 37- 0- 0,6- 156
3 Jajka: 16- 1,2- 19.2- 273
30 ml Oliwa z Oliw: 0- 0- 30-

53- 1,2- 49.8- 429

__________________________________________________________________

ŁACZNIE 214- 529- 87.5- 3558kcal

W przeliczeniu na moja wage wychodzi (g/kmc):
(b/w/t) - (2.4/6.0/1.0)

Troche mi wyj.ebalo wegli do przodu ale ciezko ulozyc cos innego majac tylko takie produkty i takie zapotrzebowanie.Biorac pod uwage iz jest to dieta pod Cykl SAA ulozona w celu zwiekszenia masy wydaje mi sie ze ta nadwyzka wegli szybko zmieni sie w deficyt wraz ze wzrostem wagi.

95g Bialka ktore brakuje aby utrzymac zalozeniadietetyczne (3.5g/kmc)mam zamiar uzupelniac z supli (bialko szybko/wolno wchlanialne)

Do tego dojda 2-3 porcje Gainera miedzy 1-4 posilkiem ale to dopiero gdy zaczne nabierac masy,zeby na starcie niepotrzebnie nabierac fatu z nadwyzki kalorycznej.

To tyle ... co o tym sadzicie ?

Zmieniony przez - Pio w dniu 2007-08-07 23:52:32

Zmieniony przez - Pio w dniu 2007-08-07 23:52:50

Zmieniony przez - Pio w dniu 2007-08-07 23:53:46

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Jako ciekawostke dla osob przebywajacych obecnie w U.K: Przyblizony calowity koszt dzienny w.w diety to 5,1 funta (Ceny z Suinsbury'ego z dnia 07.08.2007).

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Stary wyga tego działu,a dieta ch.jnia...Stary wrzuć więcej białka!Do każdego posiłku:200g piersi/2 puszki tuńczyka/200g chudej wołowiny/10białek+2 żółtka/200g chudego twarogu...Bez takiej ilości białka,nie robiłbym cyklu.To są tylko propozycje.Pzdr.
P.S.Powodzenia na obczyźnie

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-08-08 00:13:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
BL: Jak napisalem wczesniej - Deficyt bialka bede uzupelnial w odzywkach. Nie wiem czy se orientujesz ,ale mieso (biale/czerwone) w U.K jest K.U.R.E.W.S.K.O drogie i chcac trzymac sie dokladnych zalecen dietetycznych ********lal bym na samo mieso w c.h.u.j siana a o to nie chodzi - przyjechalem tutaj zarobic a nie prze******lic wszystko z zarciem :) Zobacz co napisalem wczesniej ,miedzy posilkami (po posilkach) mam zamiar dorzucac WPC dopuki nie znajde jakiegos dobrego i taniego dojscia do miesa.

Apropos twarogow : nie ma czegos takiego w tutejszych marketach ,sam z desperacja szukalem i za c.h.u.j.a nie znalazlem.

Nie dziekuje -

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie znam realiów UK i przyznaję,trochę nie doczytałem.
Jestem jednak z Tobą!Dasz radę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
BL: Zastanawialem sie nad tym co napisales ,i jednak wrzuce jeszcze do 2 i 4 posilku po 1 puszce tuny (90 pensow to nie pieniadz a deficyt bialka zmaleje o 74g! - pozostanie jeszcze tylko 20g ktore bede dostarczal wraz z WPC)

Odnosnie suplementacji na cyklu,co sadzisz powinno sie znalezc z niezbednych supli w jakich porach i mniej wiecej jakich dawkach ?

Wiem ze pytam o podstawowe rzeczy ale przez rok czasu bylem totalnie odciety od kulturystyki i wole sie upewnic czy oby na pewno moje informacje nabyte za dawnych lat sa obecnie aktualne - wiesz o czym pisze..

Za tydzien wchodze na [ON] Ale od jutra wskakuje na diete - zobaczymy czy wykonam jakis progres w przeciagu tych paru dni

A co do realiow U.K - szkoda gadac ,ceny maja totalnie z dupy wziete ,na odatek mieszkam w samym centrum londynu i tam to juz calkiem - zeby kupic cos dobrego do zarcia trzeba posypac pare dobrych funtow..

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jeśli mogę coś doradzić,stosuj tylko makroskładniki pożywienia.Białka i ew. jakąś masówkę.Resztę przeznacz na żarcie.W okresie masy najważniejsza jest micha!Ale przecież Ty o tym wiesz.Dobrej nocy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Syfy-prosze o rade

Następny temat

Ph, pytanie głównie do Kulta

WHEY premium