SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiększone sutki zdjęcia pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
1. WIEK: 20lat
2. WAGA: 79,5kg
3. WZROST: 174cm
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka:
-udo: 62
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta solo 30mg
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130kg
-martwy ciąg: 170kg
-przysiad: 130kg

Witam wszystkich :) Słuchajcie sytuacja wygląda następująco opiszę wszystko pokolei. Zaczęło się od pierwszego cyklu solo metki. Leciałem 30mg codziennie metki solo Malay Tiger, weszło całkiem ładnie 6kg do przodu wszystko super, lecz pod koniec cyklu zaczęły mnie jakoś dziwnie boleć sutki, troszeczkę mnie to zaniepokoiło, lecz myślałem, że to z czasem przejdzie. 6tyg minęło, bo tylko trwał cykl no i tak miałem robić oblok i dać sobie spokój, lecz tak się nie stało. Od momentu gdy skończyłem metkę minęły 4dni i wskoczyłem na cypio solo. 1-12tyg. Aktualnie jestem po 6 strzale solo cypio i tu własnie się znajdujemy dodam, że miskę trzymam cały czas. Problem z sutkami mam dalej, jak to wygląda już opisuję. Czuję, że są jakieś inne, pod prawym sutkiem czuję małego guzka z lewej nie, natomiast lewa jest jakby bardziej napuchnięta taka miękka lecz bardziej odstaje, pod lewą nie czuję, żadnego guzka, a mimo to jest jakby większa, prawa jak mocniej wcisnę to mnie boli. Dorzuciłem od początku cyklu na cypio (inhibitor aromatazy 6 bromo z firmy Brawn) 1 tabs z rana po śniadaniu i 2 tabsy przed snem. Niestety sutki dalej utrudniają mi życie. Strasznie mnie to denerwuje nie sądziełem, że będę miał z tym jakieś taki problem, przeszkadza mi to tak bardzo, że gdy oglądam jakieś zdjęcia kulturystów to pierwszo co robię to patrzę na sutki ;O więc problem mam na pewno ;/ Bardzo prosiłbym was o pomoc i dorzucam zdjęcia jak to wygląda. Na dniach wybieram się do labolatorium, żeby sprawdzić poziom progesteronu, estradiolu i prolaktyny. Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam!













1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem tak spokojny że prawie zasypiam na stojąco hcg powinieneś bić co 5 6 tygodni. A czy zejda setki od spadku prolaktyny,może być że tak. A cabaser is the best
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Będą badania, będzie można reagować. Zdjęcia mogłeś sobie darować

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Te fotki nic nie mówią. Daj foto z przodu całej klaty.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Jedno na siedząco, a jedno stojąc








Zmieniony przez - vioodi w dniu 2016-03-30 14:16:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 366
Daj wyniki jak zrobisz,bez tego ani rusz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Choć te 2 najnowsze zdjęcia również są z dupy to wg mnie nie wygląda to źle.

Jednak żeby potwierdzić cokolwiek potrzebny jest komplet badań lab + badanie obrazowe.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
czyli co do labo i badania na progresterol prolaktyne i estradiol tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
+ usg

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 366
To bardziej wygląda jak lipo niż gino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Mam podobnie z sutkami ..no moze troche mniej te sustki stercza ale to lipo wiec spokojnie chocisz badania mozesz zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Dorzuć poziom BF też przy okazji.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolka

Następny temat

Pytanie o Bałkana

WHEY premium