SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiększone sutki zdjęcia pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 366
Jak już wspomniałem wcześniej wygląda na lipo...podejrzewam,że wytniesz smalec i zejdzie.Badania i tak i tak zrób,nigdy nie wiadomo co w trawie piszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Gino umawiaj zabieg, gruczoly wypychają sutki dlatego odstają. 2 opcja wcinasz letro lub caba jesli masz podbite estro, prolke, ale nie warto, bo wejdziesz na następny cykl i bd gorzej wiem po sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Na oko to obiekt ma już 2 diagnozy, no 3 bo ja tam niczego nie widzę. Bez badań lab+obraz możemy sobie gadać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Witam. Odświeżam temat, właśnie jestem po badaniach na Estrogen i Prolaktyne, wrzucam wam tutaj screena i liczę na radę co dalej działać. Napiszę jeszcze raz wszystko w skrócie. Jestem dalej (od 13 marca) na cyklu cypio + boldek biję cypka co 3 dni i boldka co 2 dni po 1 cencie. Jestem także po cyklu na metce 6 tyg odbloku nie było od razu wskoczyłem na wyżej wymienione środki :) I jeszcze od 13 marca biorę inhibitor aromatazy (firma Brawn 6 bromo), żeby zbić estrogen (powód powiększone sutki, tutaj walka została rozpoczęta własnie tym środkiem :D) No to chyba wszystko tak w skrócie wrzucam screena badań, liczę na pomoc i pozdrawiam! :D





Zmieniony przez - vioodi w dniu 2016-04-07 19:21:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to prolaktynę zbijać by się zgrało, Cabaser dostinex norprolak bromergon, ogarnij coś z tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Czyli poziom estrogenow w porzadku? Dalej kończyć 6 bromo? I jeśli prolke wywalilo to HCG przebije?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Czy poziom estrogenów jest git? I czy na podwyższona prolke pomoże przebicie HCG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Estradiol ok, nie pomoże. Napisałem co pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Pytam, bo właśnie po przedstawieniu tych wyników dla znajomego od którego biore wszystkie artefakty mówi, ze jeśli prolka jest zawyżona trzeba przebić HCG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha to fajnie,a zapytaj go przy okazji co mogę sobie dziś zrobić na obiad,bo nie mam ciekawego pomysłu. A na prolaktyne napisałem co pomoże.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolka

Następny temat

Pytanie o Bałkana

WHEY premium