SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powerade

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
reklama a rzeczywistosc to...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
reklamy klamia z tym sie zgodze


w reklamie mowia ze nawadnia a tak naprawde to odwadnia??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Malina - ja pije tym podobne "wynalazki", niemal że codziennie i żyje... a składowo nic specjalnego w nich niema, rozwiń się i powiedz co miałeś na myśli...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczytaj ten link co wkleiłem wcześniej coś tam jest napisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
Burn Day only in Spain! jejejeje. 1.3euro taka puszeczka i za***iascie z lodem odswieza....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Tanie to to nie jest pracując w PL, kupiłbym takich ze 3 na spróbowanie, wystaw na alledrogo.pl...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 541
do maliny - na samym wstępie wszystko wyjaśnione - jak koleś popijał wódkę , a pewno jeszcze tanią metkę z reaktora walił to tak ma jak ma ...

Energetyki to głównie: Kofeina i Tauryna , czasem l-carnityna i innozytol
Izotoniki: węgle, witaminy, elektrolity(minerały).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
To ja znam lepszego agenta...
Jest on kierowcą ciężarówek, miał jechać w trasę i jak to się tłumaczył był ospały, słaby i wogole, wpadł na jakże genialny pomysł aby zmieszać kawę z red bull-em, a kawe to pija taką że heeeej minęło trochę czasu i trzeba było wzywać karetkę...

Tak więc nie na darmo, wypisują ostrzeżenia typu, nie mieszać z alkoholem, wysoka zawartość kofeiny (chociaż w niektórych z nich jest to śmieszne).

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do maliny - na samym wstępie wszystko wyjaśnione - jak koleś popijał wódkę , a pewno jeszcze tanią metkę z reaktora walił to tak ma jak ma ...

hehe ja tak robie??

kumpel też zapija wóde red bulem podobno przeżycia niezwykłe


Zmieniony przez - 19Malina20 w dniu 2009-07-04 09:31:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam lubie drinki 1/3 wodki i 2/3 redbula, dla mnie to standard, fajnie pobudza. Wiele osob mowi ze to strasznie kopie (ale to sa glownie osoby co pija wodke raz na rok ...). Potrafie wypic wiele takich drinkow :P

Zmieniony przez - mariuszowy w dniu 2009-07-04 11:25:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które białko(Olimp)?! Sogi:)

Następny temat

domowe zma :)

WHEY premium