SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powazne pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
WItam

Mam pytanie, czy jest cos (jakis srodek itp) co pomoze na wzrost ale nie w szerz tylko w gore? Nie chodzi o koszty, moze byc nawet przez lekarza tylko musze wiedziec czy jest wogole szansa zeby cos urosnac.

Mam 21 lat niedlugo 22 stuknie... mam 168 cm i powiem szczerze ze bardzo mi to ora psyche Nie moge normalnie zyc - poprostu nie moge zaakceptowac mojego wzrostu (co chyba dziwne nie jest).

Da sie cos z tym zrobic czy nie masz zadnych szans?

Zmieniony przez - colloseum w dniu 2006-01-19 13:21:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
5 cm ? Hmm to jest max? Bo jak tak to szkoda zachodu na to

i jeszcze mam pytanie czy jesli bym wzial teraz metke to czy jak pozniej wezme to hgh to urosne czy juz nie? Bo mam w planach (od 2 lat zrobic cykla z metki 15ed 1-4(5) i jakos nigdy nie mam czasu

wogole slyszalem ze jak sie wezmie mete to juz sie nic nie urosnie-prawda to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=co na wzrost 

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Jakbyś pomyślał troche wcześnie...ale w tym wieku to raczej nic nie zrobisz.

Zawsze możesz iść na zabieg rozciągania

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1970
raczej nie ma bo kosci sie juz utwardziły a stawy tez zrobily sie bardziej kruche niz kilka lat temu. wiec raczaej nie ma, moze jakbys byl nastolatkiem i bral hormony wzrostu to moze moze ale terz to nie wiem, teraz to musisz sie zastanic czy twoj komplex ktory nie jest wcale taki wieli jak ci sie zdaje.
nie smiej sie ale naprawde [pytam - gadaleś juz z psychoanalitykiem , to fajni ludzie ktorzy tylko zadaja pytania ale w taki sposob ze sam dochodzisz do wnioskow na ktore bys sam nie wpadl.

amatorszczyzna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1970
raczej nie ma bo kosci sie juz utwardziły a stawy tez zrobily sie bardziej kruche niz kilka lat temu. wiec raczaej nie ma, moze jakbys byl nastolatkiem i bral hormony wzrostu to moze moze ale terz to nie wiem, teraz to musisz sie zastanic czy twoj komplex ktory nie jest wcale taki wieli jak ci sie zdaje.
nie smiej sie ale naprawde pytam - gadaleś juz z psychoanalitykiem , to fajni ludzie ktorzy tylko zadaja pytania ale w taki sposob ze sam dochodzisz do wnioskow na ktore bys sam nie wpadl.

amatorszczyzna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
To zalezy od kasy. Jest mozliwe "wydłużenie" o kilka cm poprzez zabieg zwiazany z koscmi w udzie. Dokladnie nie wiem, musisz poczytac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
jesli chodzi o zakniecie kosci ( czy jak to sie nazywa fachowo) to kiedys robilem rentgen nadrarstka i kosci nie byly jeszcze zamkniete - bylo to niedawno jakis moze rok temu. Bylem u edokrynologa nawet ale wiadomo jak z lekarzami - nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Tylko kase ciagnal i nic nie robil poza zapisywaniem jakis tabletek letrox (na tarczyce) i ciagle mowil ze nie chce mnie truc anabolami

Jutro ide do innego (tym razem kobieta) lekarza zobaczymy co mi powie.

Napisalem ten temat po to zeby ktos mi odpowiedzial czy wogole jest sens chodzic po lekarzach-bo oni zawsze mowia ze jest sens bo kasa za wizyte zawsze sie przyda. Tylko ja nie chce tracic czasu niepotrzebnie jak to nic nie da koniec koncow.

Napisze jeszcze ze to jest dziwne bo jestem nizszy od ojca, wszedzie jak patrze to kazdy jest sporo wyzszy od ojca i u mnie w rodzinie tez nikt maly raczej nie jest. Tylko mnie cos natura wych**ala - uwziela sie czy jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


widziałem kiedyś w telewizji program o zabiegach wydłużania kości , a więc nie wyglądało to ciekawie, wbijali jakieś regulowane druty i śruby w nogi po czym kości były nacinane i te druty cały czas były w tych kończynach przez długi czas i tak powolutku regulowali je że te kości się coraz bardziej wydłużały i tak niby tam zrastały jakoś ze sobą , nadrabiali tym po kilka do kilkunastu cm, ale to były sytuacje gdzie to było niezbędne(ewidentne choroby),nikt zdrowy raczej by się na coś takiego nie zdecydował a wyglada to tak jak na fotce
...
Napisał(a)
Usunięty przez micen za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak na powaznie ja mam 20l i 166cm wzrostu i jak jestes ostro nabity to fajnie to wyglada ja nie narzekam

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Usunięty przez micen za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włochy, LA Pharma

Następny temat

kreatyna, A, deca z winstrolem

WHEY premium