SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje drastycznej pomocy :( Zielony w 100%

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14908
Zależy gdzie mieszkacie jak mieszkasz w małej wiosce to mozę być trudno aby się zapisać na jakiś boks czy coś takiego. Więc powiem Ci jaka jest prawda w walce tzw 'ulicznej' liczy się instynkt nie wiem jak Ci to opisać ja tak mam że jak ktoś kozaczy to włącza mi się adrenalina i zaciskam pięści i samo idzie. Też nie raz do mnie zaczynali ale nigdy się nie przestraszyłem waliłem równo po mordzie ale nie rzucali sie dlatego że byłem mały i słaby lecz w drugą stronę żeby udowodnić kolegą że mi naje.... Także pamiętaj jak ktoś kozaczy do nie uciekaj nie przepraszaj idz jak czołg jednoczesnię unikaj ciosów nawet jak przegrasz to na pewno podbijesz drugiemu oko i już 2 raz nie zacznie zobaczy że nie jesteś leszczem że nie boisz się. Takie moje zdanie Pozdr. A tak nawiasem nie jestem zwolennikiem przemocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
no tak ma pan racje ale takie treningi wymagaja czasu i duzej ilosci pieniedzy ... Mieszkam w malym miasteczku .... karate w szkoel mnie nie interesuje ... a do krakowa nie bede dymil poltorej godziny w 1 strone ... a co do walki ulicznej ... wiem i rozumiem to ale jak ktos ma 190 cm wzrostu i wazy z 100 kg to trudno jest go nawet odepchac a codopiero dobiec do niego ...

Zmieniony przez - kakeusz w dniu 2009-02-08 22:19:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14908
pranie się z kumplem w piwnicy to nie to samo co nauka techniki na treningu, sam to przerabiałem.????????? Kolega nie chce uprawiac żadnych sportów walki chce tylko żeby typli się odczepily od niego i od kolegi więc zrób tak jak mówię cwicz na siłce ,ale pamietaj nie unikaj tych gości idz twardo jak ich widzisz lecz nie szukaj zaczepki koleś bedzię się rzucał i wiesz że nie obejdzie się bez bijatyki to pierwszy wyje.. mu z bani w nos złapie się za kichawę wtedy możesz kolano w brzuch zglebić go , ewntualnie 2 buty i wtedy się pytaj o h.j mu chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14908
Dam Ci przykład z życia taki bez kitu mój ziomek wpier.. dużo wiekszemu kolesiowi a wiesz jak??? Doskakiwał i kopał go po piszczelach za którymś razem kolo sie wyłożył a kolega tylko dokonczył egzekucji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
no rozumiem o co chodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
no ale i tak bede cwiczyl bo to mi nie zaszkodzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS - najlepsze dzienniki/blogi - luty 2009

Następny temat

Trening na Mase prosze o ocene

WHEY premium