SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potencjał naturalny... czy to ważne??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 712
Witam
Mam pytanie czy jeżeli na początku ćwiczeń będę brał odżywki głównie chodzi mi tu o produkt "MASS XXL" i o KREATYNĘ(chociasz nad tym sie jeszcze zastanawiam) czym to "grozi" jeżeli nie wykorzystam tego potencjału naturalnego to co sie stanie?? chcę jak najszybciej uzyskiwać efekty wykonuję ćiweczenia na mase więc dlatego produkty na zwiększenie masy mięśniowej... Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak
uwarunkowania genetyczne, potencjał czy jak tam zwał
to podstawa 90%

niestety ludzie, ktorzy tym dysponuja nie potrzebuja supli, czesto diety i dopracowanego treningu
by wygladac super
a "wybrakowanym" czesto jedno i drugie w zakresie podstawowym nic nie pomaga, nawet nie widac ze trenuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dużo jest w tym racji.
jednakże aby poznać swój potencjał trzeba niemało potu wylac na silowni- czasami może brakować, jednego, kilku ważnych elementów i pomimo świetnego potencjału/wszak nie idealnego- bo idealnych nie ma/. może iść słbiutko.
jednaknaogól ten potencjal genetyczny uwydatnia sie dośc szybko- choc jak wspomniałem nie zawsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 712
więc teoria, żeby nie brać na początku odżywek jest tylko po by sprawdzić czy one w ogóle będą nam potrzebne??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
chodzi tu raczej o cos glębszego, odzywki mozna abrać -jednak z suplami jest troszku inaczej/poza nielicznymi wyjatkami jak witaminy, minerały, substancje prozdrowotne typu lecytyna/.
sprawa rozbija sie o to, że nie ma sensu ładować sie w odzywki, suple, czy cokolwiek innego jesli sie nie poznało potrzeb i reakcji organizmu, jego choćby podstawowych zdolności, predyspozycji genetycznych itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 712
Dziękuje za pomoc
Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 712
Jeszcze jedno czym są suplementy bo z tego co wiem to produkty zawierające np:dużo białka to odżywki, a kreatyna to głównie witaminy więc czy też jest odżywką??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
poczytaj
bo widac ze twoja wiedza stoi na bardzo niskim poziomie

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGABOL GAINER 737 (znowu)

Następny temat

problem z kreta

WHEY premium