SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poszukuje pobudzacza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli co...?wpypije cherbatke firmy bio active "guarane" i dostarcze w ten sposob 6 razy wiecej kofeiny niz z kawy??????czy dobrze zrozumialem???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cyz ja moze nie wspomnialem ;) ze kofeina NA MNIE NIE DZIALA -macie moze cos innego
ps: jak dziala ta efedryna i czy polecacie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2319
Guarana inaczej działa niz kawa! Spróbuj sobie takiej w ampólkach z nutrendu albo lepiej z inkospor. Wydasz ok 7-8zł za 1 ampółke...sprubuj to naprawde inaczej działa i tak jak ty chcesz przez dłuższy okres(6godz)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
8 zl za 1 ampolke z lekka drogo :/ Kurcze chyba jednak chyba zostane przy zen szeniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1075
Co powiecie na Actimax - roslinny preparat z gurana? :) Zawiera poza samym ekstraktem z guarany witamine C i inne substancje.

Przepraszam, ze sie tak wtroce w watek, co do tego Actimax'u to ile czasu przed samym treningiem mozna go zazyc? No i jak z posilkami i actimaxem? Przed/po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to u licha jest Gurana???????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1075
GUARANA, zgubilem "a" w pierszym zdaniu z tym wyrazem.

Wedlug ulotki:

"Guarana jest nazywana roslina usuwajaca zmeczenie. To wiecznie zielony krzew z Ameryki Pol. Jej liscie i nasiona, zawieraja latwo przyswajalna kofeine, od niepamietnych czasow sa uzywane sa przez miejscowa ludnosc jako naturalny srodek pobudzjacy i podnoszacy sprawnosc fizyczna i umyslowa"

https://www.sfd.pl/topic.asp?&whichpage=1&topic_id=25633&x

Nic Ci nie powiem o wlasnym doswiadczeniu bo dopiero lyknelem jedna kapsulke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hm........ciezka sprawa z tymi pobudzaczami :) Juz sam nie wiem ,najlepiej sie do apteki wybiore i zapytam sprzedawczynie jutro i napisze wam co ona polecila (spytam sie o guarane i efedryne) Jutro wam napisze czego sie dowiedzialem bo jak narazie to doszedlem do tego ze auarana wychodzi dosc drogo/kofeina mnie usypia(mam to po starym)/efedryna to juz prawie narkotyk (czy ona jest dostepna na czysto bez recepty??).
Mam pomysle od dzis na pobudzenie bede jadl....marchewke hahahah--> zartuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
czystej efedruny w aptece nie dostaniesz (chyba) jak już to Tussispekt ale to g****, więc lepiej pytaj o Guarynę, a guaryna to ekstrakt z tropikalnej rośliny zawierający naturalną kofeinę zwaną guaryną.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze nalezy zwiekszyc ilosc bialka w diecie i wyeliminowac cukry proste.Weglowodany zwiekszaja poziom serotoniny ktora powoduje ospalosc i zmeczenie, zas bialko poziom ten obniza.

Dobrym wyjsciem bedzie rowniez zakup taruyny lub polifenole z zielonej herbaty.Sa to dobre i tanie pobudzacze, a z doswiedzczenia polecam firmy olimp.

Efki nie radze stosowac, bo po odstawieniu znowu bedziesz ospaly i doprowadzi to tylko do uzaleznienia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna weider

Następny temat

gainer czy carbo?

WHEY premium