SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poszukuje pobudzacza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szukam srodka/leku (bez recepty) lub produktu ktory dzialal by pobudzajaco na organizm . Niestety kawa dziala na mnie usypiajaco nawet w malych dawkach :(
Po prostu kofeina nie dziala na mnie pobudzajaco a przydalby sie jakis srodek na pobudzenie najlepiej "dlogofalowe" czyli dzialajace do 6 h
Jeli ktos zna nazwe takiego preparatu to poprosze , i jesli mozna to prosilbym o podanbie jego ceny oraz sposobu zazywania.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2068
na mnie kawa tez dziala usypiajaco, kiedys w wakacje szedlem na trening na basen i nie mialem zabardzo sily, wiec walnolem sobie mala czarna i 2 tabl. aspiryny bayeroskiej(2x0.5g) i......prawie zasnolem, zawsze po kawie zaczynam ziewac, dlaczego. i guarana dziala na mnie inaczej
a efedryna jest chyba zabroniona w zawodach w plywaniu, jak wykryja to dyskwalfikacja
najwazniejsze jest abys byl przekonany ze to dziala

...wiec zyc pelnia zycia albo na dystansie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
Amfetamina - mysle ze pobudzi cie ,bez recepty (ale nie w aptece) cena za 0,5g ok.20zl ,no mysle ze z 6godzin przytrzyma cie a co do stosowania to bierze banknot zwijasz ,lub jakas rurke i wciagasz do nosa


PS- to oczywiscie zart hihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez mam ten problem,wiec przylaczam sie do pytania....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Guaryna, odstępna w aptece z tego co wiem, ale ja ją kupuję bo jest składnikiem Thermo Fat Bunera z Treca.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2068
racja, jest cos takiego zawiera wiecej kofeiny niz mocna kawa!!!i bardziej polecam kupic herbate firmy Bio-Aktiv nazwa-Guaranga, zawiera zmielone liście guarany ktore maja 5,6 razy wiecej kofeiny niz kawa!

...wiec zyc pelnia zycia albo na dystansie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
kofeina/guarana + tauryna + alc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 243 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4720
Efedryna czyli poczciwy tussipec w tabletkach, działa 10 razy słabiej niż amfa, ale z kofeina daje "kopa" i można kupic w aptece bez recepty za grosze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
tussi...to bardzo glupi pomysl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Tak jak wyzej, bad thing

Dorzucic jeszcze mozna zenszen. Sprawdzony posilek przedtreningowy.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
no i oczywiscie witaminy i mineraly to podstawa...
mozesz sprobowac lecytyny...milorzabu japonskiego..czy jak mowi goral...zenszen...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
A co kupić do zwiększenia chwilowego siły?
EXPANDER?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna weider

Następny temat

gainer czy carbo?

Wiecej