SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poszukuje pobudzacza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
tauryna...to pobudza %) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
jako placebo

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem co żescie sie tak przyczepili do tej efedryny, tussipec mi bardzo pomógl, dał mi chęć do treningu, podniósł siłe i pomógł spalić zbedny tluszczyk...wiadomo ze bedzie ospały po treningu i zmeczony, skoro jego organizm bedzie pracował na 120% możliwości!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Czysta efedryna wychodzi cenowo na poziomie tussi a nie zawiera dodatków (bo tussi to lekarstwo!)

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 243 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4720
Dokładnie, w koncu jakas konktretna wypowiedz!!!wszyscy tak krytykuja efedryne,a tak naprawde ma dużo plusów, zawsze przed wakacjami jade na efedrynie jak robie rzeźbe i jakoś nie jestem uzależniony...
p.s fajnie pomaga w nauce....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Owszem rzeźbi fajnie, pomaga w nauce fajnie, niszczy układ krążenia fajnie, obniża testosteron fajnie, może powodować zawały fajnie.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 243 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4720
Efedryna jako związek leczniczy była znana od wielu wieków w Chinach, pozatym jest legalna w Stanach Zjednoczonych (jest nielegalna tylko w kilku stanach), a badania dowiodły że w bezpiecznych dawkach jest całkowicie bezpieczna,,,za to efekty są świetne, wyjątkowe dotlenienie i zwiększona wydolność organizmu, więc nie rozumiem co sie tak Słaby burzysz, może miałeś jakieś przykre doświadczenia po przedawkowaniu??!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Przedwakować nieprzedawkowałem, jestem tylko osobą która uważa że ECA to nie zabawka. Ale mogę Cię poinformować że nawet w niewielkich dawkach podwyższa ćiśnienie co już zdrowe nie jest. A przestrzegam dlatego bo nie którzy biorą na zasadzi ,,skoro 1 tabs mi pomógł to wezmę 2, ale dwa damy mi kopa to może 4, po 4 było super to biorę 6, a później 8 ....." może wtedy stać się wypadek.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chodzi o przedawkowanie to sie nie martwie ja cwicze ale rowniez staram sie dbac o swoj organizm ale chetnie bym sprobowal chociaz na imprezy 2 razy na miecha zarzucic sobie ta ECA daltego mam pytanie . Jak kupic to ECA lub jak kupic czysta Efedryne nie jest ona czasami na recepte?? A jesli nie do podajcie w przyblizeniu ceny tego ECA lub efedryny ok. Bede wdzieczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam zobaczec te stronke sa tam wypowiedzi ludzi co sie z nimi dzialo jak zazucili po 20 tabletek "tussica"-tak to sie chyba nazywa , ale moim skromnym zdaniem to PARANOJA wyglada to tak jakby chcieli sie nacpac za te 4 zl -tyle chyba tusipec kosztuje SMIESZNE TO :)
W takim razie chyba podziekuje chyba ze ktos moze mi podac gdzie kupic sprawdzony ECA i za jaka cene no i of coz jak go bezpiecznbie przyjmowac.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna weider

Następny temat

gainer czy carbo?

WHEY premium