SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawka mojej diety część 2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Dobra jednak się zdecydowałem to zmienić tą dietę, proszę o ocenę tej (do tej piersi z kurczaka dodaję olej roślinny malutko, co do oliwy z oliwek to narazie nia mm kasy by ją kupića starej już nie chcę truć głowy tak samo z orzechami, musi mi to wystarczyć.) Jak wam się podoba? Co jeszcze można zmienić? Mi się wydaje że teraz jest ok. :) Może obciąć trochę tłuszczy? Czy będzie dobrze z żółtek z tym tłuszczem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Ile wynosi Twoje zapotrzebowanie kaloryczne oraz jaki jest rozkład składników w diecie?
Jeśli chodzi o samą dietkę to pierwsze co rzuca się w oczy to brak warzyw oraz zdrowych tłuszczy (oliwa/olej lniany nie są aż tak drogimi produktami). W śniadaniu daj całe jajka. Większość węgli daj w okolicach treningu natomiast w reszcie posiłków niech ich głównym źródłem będą warzywa. Ryż biały zamień na brązowy/kaszę. Z ostatniego posiłku wywal chleb.

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
:/ Zapotrzebowanie +- 2600-2800 kcal. Dieta na redukcje, do białka dochodzi odżywka to będzie 300g białka, czemu całe jaja mam dać? Co do zdrowych tłuszczy to może obciąć po prostu te, tłuszcz omega biorę w tabletkach. Co do warzyw to podaj przykładowe produkty co mają dużo węglowodanów... Ten ostatni posiłek jest ok. 19, o 21 mam odżywke białkową, może zostanie ten chleb. Kur....... SAM JUŻ NIE WIEM! :[ Ilu ludzi tyle diet... i weź tutaj się połap... :/

Zmieniony przez - Xeor w dniu 2007-07-05 21:51:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Termogeniki a stałość rezultatów

Następny temat

Moja Dieta 63kg 180cm 16 lat

WHEY premium