SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomysł na gainera

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 304
Witam,
zacząłem pracować i mam dniówki po 12 h a tylko jedną przerwę podczas której mogę zjeść normalny posiłek. Nie chce żreć żadnej paszy (gainera). Zastanawiam się czy mogę zrobić taki mix: 30 g białka + 100 g płatków owsianych zmielonych, to wszystko do shakera i jazda:D. Testowałem i da rade przepchnąć przez gardło i zapycha nawet na kilka h, zależy mi tylko żeby dostarczyć te 70 g węgli i 30 g białka. Może być takie połączenie? Będzie pełnowartościowo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 304
nie mam blendera wiec nie wypróbuje. Ale mam nadzieje że mój sposób nie wpływa na wchłanialność węglowodanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
bedzie wypas
dobre źródło wegli i białka

spokojnie mozna tak szamać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3770
ja robie tak,że najpierw miele płatki blenderem i łatwiej idą przez gardło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 304
no ja miele w mlynku do kawy. szczyt finezji to to nie jest ale ważne że dostarcza to czego trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to jest posiłek na 12h ?
a na powaznie to fajna sprawa, ja czasami zeby mieć pełnowartościowe posiłki dorzucam coś mielonych orzechów albo masła orzechowego. Do tego omega-3 w kapsach i masz pełnowartościowy posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 304
Pisałem na początku że mam jedną przerwę podczas której moge zjeść normalnie, natomiast to jest jako kolejny na szybko co by tylko wypic i nie tracic czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9680
Piszesz że gainer to pasza, a białko to może nie ?;>

Dla wszystkich niedowiarków, nie zdejmuję sztangi z barków
W czasie ostatnie serii, dziki zachód tu na prerii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
taki pomysl znany juz od lat

wszystko to pasza

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 304
Chodziło mi bardziej o to że "pasza" gainerowa działa na mnie szczególnie w okolicach pasa:D więc wole zdrowsze i tańsze źródło węgli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o dobór odżywek.

Następny temat

Co na polepszenie wrażliwości insulinowej?

WHEY premium