SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozecie ? :-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2342
Witam wiem ze moze i smieszne pytanie i temat ale potrzebuje waszej pomocy. Nie jestem moze i laikiem bo trenuje 2lata, ale nie moge osiagnąć formy. Znacie jakis sposob zeby w miesiac czasu wyostrzyc miesnie pozbyc sie wody spod skory i zeby miesnie wygladaly na twardsze, czy da sie to zrobic w miesiac bez koksu ? Ile razy w tygodniu trzeba trenowac, ile serii ile ruchow, jaka dieta ? blagam pomozcie albo napiszcie chociaz ze to bajka i jest to niemozliwe. Poprostu nie jestem gruby ale wkurza mnie ta woda miedzy miesniami a skorą wiecie pewnie o co chodzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4110
w miesiac duzo nie osiągniesz ... jak chcesz sie pozbyc wody... to poszukaj trening na gęstość ...

!!.. nie ma masy nie ma klasy ..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2342
Dzieki za nakierowanie nawet nie slyszalem o takiej nazwie jak trening na gestosc myslalem ze juz nikt mi nic nie powie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciąganie do karku

Następny temat

ILE RAZY W TYGODNIU

WHEY premium