SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy z Cyklem !!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 409
Wiatam od 6 wrzesnia zczynam cykl z dianabolem (moj pierwszy) korzystałem z https://www.sfd.pl/*_*_*_WSZYSTKO_O_METANABOLU_*_*_*-t429641.html wsztytko dobrze ale jedno mnie zaniepokoiło mnie to i mam problem : bo pisze ze "Wybór dawki:
Dawka skuteczna w określonym przypadku uzależniona jest od wagi ciała,stosunku jego tkanek w organizmie i reakcji na środek.
-15mg(do 70kg)
-20mg(+70kg do 80kg)
-25mg(+80kg)
-30mg i więcej(+90kg)
Oczywiście mam na myśli osoby o BF nie większym niż 15%.
Ilość mg dzielimy na równe porcje i spożywamy w równych odstępach czasu w ciągu dnia np:co 4godziny,bezpośrednio po posiłku."
A TROCHE WCZESNIEJ JEST NAPISANE "Ponieważ okres aktywnego półtrwania metanabolu to około 4h należy dawkę dzienną podzielić aby zapewnić w miarę trwałe stężenie leku w surowicy. Dawka 10mg co 4h wydaje się najbardziej odpowiednia. Lek najlepiej brać razem lub bezpośrednio po posiłku. Jest to środek toksyczny więc warto na cyklu zaopatrzyć się w leki osłonowe wątrobę (sylimaryna) i żołądek (lakcid)." waze miedzy 70 a 80 kg a wiec powinienem jesc 4 tabletki dziennie bo mam stezenie 5mg. i jak to podzielic te tabletki na cały dzien czy oplaca sie jesc po 1 tabletce co 4 godziny ??? nie wiem pomozcie nie krzyczcie ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 409
10 mg co 4 godziny to odpowiednie ????wychodzi 60 mg w ciagu 24 godzin ;/ to chyba grubo za duzo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36859
Moim zdaniem bez sensu jesc co 4h

Ripped to perfection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 409
myslisz??? ajak sobie to podzielic w moim przypadku bede musiał jesc 4 tabletki dziennie ??? jak to brac w jakich porach bo .... w szkole okolo 11 30 bede gainera pił, pozniej okolo 17 znowu gainer o 19 trening w czasie i po treningu carbo. to kiedy mete??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36859
Postaraj sie normalnie jesc a nie gainer zastepowac zamiast posiłkow

Ripped to perfection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 409
bede jadł normalnie gainer to dodatek (uzupełnienie) poprostu posiłkow nie napisałem;) bo nie dam rady pełnowartosciowych posiłkow jesc ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 461
ja proponuje tak:

2 tabletki do sniadania(po posiłku)
1 tabletka do II sniadania(po gainerze)
1 tabletka do obiadu(po posiłku)

ale jak wyzej lepiej do kazdej tabletki mety normalny poslek zeby nie dobrze ci sie nie zrobilo tak ,,na pusy żołądek"

STOP SEZONOWCOM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale masz problem

jeśli dawka 25 mg

to bierzesz (5mg) na śniadanie , na 1 posiłek w szkole ,
na obiad posiłek po treningowy i na kolacje


2 H w tą lub w tą nie robi różnicy

i daj 3-4 tab. esselive dziennie ( kupisz w aptece )


Zmieniony przez - VinsSFD w dniu 2009-09-04 17:14:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 409
bo terz sobie policzyłem zeby cykl trwał 40 dni to by bło rowne 200 tab.po 5 dziennie akurat ;) ibrał bym dw razy dziennie bo do mety musze essentiale forte jeszce jesc do kazdej porcji... a drogie g**** ;/ to bym wzioł np.2 z rana po sniadaniu+osłonki i 1 w skzole po gainerze bez oslonki i dwie tab. na chacie po gainerze + osłonki .dobre by było???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 409
VinsSFD a tak po 1 tabsie to dobrze ??? kupiłem juz to esentiale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36859
A na odblok masz i witaminy???

Ripped to perfection

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkretny Cykl na mase

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium