SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy w Diecie !! Bardzo ważne !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18
Siemka jestem nowy nie wiem czy ten dział wiec prosze nie krzyczeć ewenutalnie przenieść ;D od razu napisze

Lat 19 , Waga obecnie ok 74 , procent tłuszczu na takiej wadze pokazał mi 12.7 % ,
staż treningowy na siłowni 5 miesiecy ,wzorst 177 cm


dobra to tak ważyłem 1 roku temu i 2 miesiace 105 kg zbiłem do 74 , na poczatku diete jaka robiłem to nic nie liczyłem miałem ujemny bilans kaloryczny , potem właczyłem diete redukcyjną LOW CARB ciagłem ją jakies 2-3 miesiace , potem wszedłem na CKD i trwa do dziś , mam ostatni tydzien tej diety i wskakuje na masowanie zaczne od swojego zera kalorycznego , czyli zejde jeszcze jakies do 72,5 , wiec 72,5x24x1.4 ... no i cos tam wyjdzie kcal ale nie w tym sprawa , btw bedzie na poczatek B 2 T 1 W 3.2 na kg masy ciała, chce robić pomału zeby mnie nie zalało, chce tak 2-3 kg na miesiac ale teraz PYTANIE NAJWAŻNIEJSZE ! CZY ISTNIEJE COS TAKIEGO ZEBYM ZSZEDL JESZCZE Z TLUSZCZEM A MNIESNIE BY MI WZROSŁY , BARDZO MI NA TYM ZALEZY GO GLOWNIE NA BRZUCHU JEST JESZCZE TEGO TLUSZCZU DOSC A IDA WAKACJE ... , Wiem ze nie da sie robić jednoczesnie Masy miesniowej i palić tłuszczu ale może Coś znaćie ? BARDZO PROSZE O OPINIE POMOC ! WIELKIE DZIEKI I SORRY ZE TO TAK BEZ SENSU TROCHE NAPISANE !


PS: na od grudnia trening FBW 15,10,5 , pozniej robiłem trening domatora 2 miesiace , znow wszedłem na FBW 15,10,5 (A,B,C pon,sr,pt)
wt,czw interwały głownie HIIT i tabaty , i teraz zamierzam robic przy masowaniu FBW 5x5 A,B i po miesiacu albo po 2 tyg właczyc interwały raz lub 2 razy w tygodniu , jakies propozycje ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, ektomorfik, 70kg, do oceny

Następny temat

20lat, ektomorfik, [74kg-181cm]

WHEY premium