SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy Winstrol 8tyg wyniki badan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1610

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Waga

95

Wzrost

185

Obwód ramienia

Obwody bez znaczenia bo dwuletnia przerwa

Obwód klatki

Jw

Obwód uda

Jw

Obwód talii

Jw

Staż na siłowni

6-7 lat z tego ostatnie 2 przerwa na dziecko

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2-3g białka na kg, węgle ścięte max

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1. Winstrol 40mg Ed 8tyg

Opisz swój plan treningowy

.

Cel cyklu

Brak

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Endo

Stan zdrowia

B. Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Ani w jedna ani w druga

PPM (podstawowa przemiana materii)

3000.

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W co wbijałeś nie widzę albo przeoczyłem? Ogulnie zawsze jest jakiś tam dyskomfort mniej lub bardziej a w nogi każdyego boli chociaż ja mam tak że się przyzwycziłem i mogę walich harpun w udo i za 2h robić nogi xD paradoksalnie w barkach gdzie każdy lubi to mam odwrotnie. Z tym prop mój facet narzekał 2 tygodnie na ból to go na 3 miesiące wpuściłem na enana teraz robi off przeszedł 2 tygodnie temu na propa znowu i nagle się okazało że nie boli mimo że bije to samo może też się przyzwyczaisz.
Wiem ze pytasz kogoś innego ale bralem na początku tego roku RAD i LGD z tego pro neutr i osobiście mam złą opinie o tym. Pierwszy miesiąc na próbę leciałem 10mg tego i tego kolejne 2 miechy po 20 mg obu i ostatnie kilka dni 30mg żeby skończyć szybko opakowania dopiero na 30 mg czółem że coś się dzieje akurat jak skończyłem xD wątrubka dostała po dupie a efekt mizerny mimo że od września zeszłego roku do stycznia byłem na trt .


Zmieniony przez - GymAddiction w dniu 2020-10-17 11:21:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Jakie igly (dlugosc, srednica) oraz strzykawki (objetosc) stosujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brownstone1
Jakie igly (dlugosc, srednica) oraz strzykawki (objetosc) stosujesz?


Wacik soft zelin strzykawka 2 ale to zalerzy ile towaru igła 7na40 na zdjęciu masz jak to wygląda bardzo podstawowy zestaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Musiał mi gdzieś uciec tamten post.
Odnośnie LGD i reszty cudów, to wszystko mniej lub bardziej działa. Ja leciałem solo, dołożyłem raz czy drugi po 1 caps jak miałem dzień w którym oprócz treningu było dużo roboty fizycznej i robotę robi. W twoim wypadku odłóż to sobie jeszcze na jakiś czas. Póki co teść wystarczy. GW jest na redukcję i jak kręcisz aeroby przede wszystkim. Od LGD moja wątroba była nietknięta właściwie.

Będę tutaj odsyłał ludzi jak będą pytali dlaczego nie brać propa na pierwszy cykl Prop tak ma. Sporo ludzi narzeka że nieprzyjemne. Uczucie jakby się miało takiego fest siniaka. Ja osobiście też nawet w mix który ma tylko 50mg/ml propka to już było czuć takiego lekkiego siniaka, ale bez szału. 48h i właściwie nie czuć. Jak po 3-7 iniekcji (byle w inne miejsce) ciągle będzie źle i nie będziesz chciał się męczyć, to zamów sobie eman/cypio i z tym nie powinno być problemu.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 619
Byle w inne miejsce hm... No wszystko spoko ale mija 48h ja siedzieć nie mogę i czuć jakby mi ktoś pod skórę włożył ciepły kamień :) boje sie walić w udo, że ani nie pochodzę ani nie siąde bo dupa boli o aerobach to pomaze, a jak machne w bark to nic nie poćwiczę i chyba to zacznę qrwa pić

Strzykawka 2ml, nabieram 0,9/40mm
Bije 0,6/30mm - wiem krótka innej nie było w 4 aptekach więc bije do plastiku póki co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest opcja że część towaru została w tłuszczu i stąd podrażnienie ja dlatego wolę długie igły. A i jak boli w dupę to tym bardziej nie rób w nogi bo tam każdego boli plecy możesz zobaczyć pod pachą w najszerszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 619
No to jest turbo problem bo towar jest, chęci są, a nie ma gdzie bić hahaha

Zajwbiscie... Ja chyba napisze jakiś artykuł ku przestrodze jak się nie brać za sterydy :)

Co teraz panowie? Enan/cypio załatwie najwcześniej na srode. Co do tego czasu robić?

P. S no i enan czy cypio przy mojej wadze poziomie bf itditd. Wszędzie czytam, że to jeden Ch. No ale jednak sobie myślę, że ktoś wymyślił dwa preparaty nie? Interesuje mnie najmniejsza aromatyzacja.

P. P. S wracam właśnie z apteki kupiłem alfabet i ketonal przeciwzapalnie babeczka "ooo coś pana chyba boli - tak proszę Pani dupa od sterydow - babka w śmiech bo myślała, że żartuje :) i niech tak myśli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 56 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2813
Spróbuj w udo, najlepiej w miejscu, w którym masz boczny szew od spodni - igła 0,6x30 styknie w zupełności. Każdy mówi, ze boli, ale spróbuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 619
Buhhowsky ty mnie chyba nie lubisz hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798

Po udach bić propkiem to bym nie życzył najgorszemu wrogowi. Chociaż są nawet tacy co po bicepsie biją i żyją. Ja tam wolę trzymać się sprawdzonych rozwiązań i nie ryzykować gdzie nie potrzeba.
Dłuższe estry (enan/cypio) będą trochę mniej aromatyzowały jak będziesz bił co 3-4 dni.
Osobiście nie lubię harpunów dla prawdziwych mężczyzn. Takie symboliczne ilości wolę bić insulinówką 0,3x13mm i nabieram też mniejszą bo 0,45mm, to mniej zrostów i uszkodzeń w wieczku, co naprawdę robi różnicę jak kłuje się to wieczko 20-30 razy. Jak wbijesz w ventroglutes to też nie ma problemu że boli przy siedzeniu.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testostron

Następny temat

Odblok 6 miesiecy enan

WHEY premium