SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy Winstrol 8tyg wyniki badan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1609

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Waga

95

Wzrost

185

Obwód ramienia

Obwody bez znaczenia bo dwuletnia przerwa

Obwód klatki

Jw

Obwód uda

Jw

Obwód talii

Jw

Staż na siłowni

6-7 lat z tego ostatnie 2 przerwa na dziecko

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2-3g białka na kg, węgle ścięte max

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1. Winstrol 40mg Ed 8tyg

Opisz swój plan treningowy

.

Cel cyklu

Brak

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Endo

Stan zdrowia

B. Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Ani w jedna ani w druga

PPM (podstawowa przemiana materii)

3000.

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Enan cypio to bodajże zależy od tego gdzie mieli jakie umowy podpisane w służbie zdrowia chyba że mylę omke z sustą chociaż wydaje mi się że ta sama sytuacja. Związki podobne tylko trochę inne stężenia i okres półtrwania trochę inny. A to miejsce które ci napisał że tak jak szew idzie w spodniach dobre porównanie możesz zobaczyć chociaż ja bym i tak poślad atakował. Spróbuj wbić wolniej może będzie lepiej ja jak wbijam w uda to nawet 4 minuty to trwa łatwiej wyczuć w co się wbija. Insulinówkami też możesz się bawić chociaż ja też oscyluje koło 20% BF i te 8gle są za krótkie na dupę a mnie osobiście krótkie wbicie boli bardziej niż harpun. Spróbuj skraj pośladka na spokojnie żeby pod kątem nie wbijać albo nie w środek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Enan poszedł na Europę, cypio na stany. Polityka.
Czas półtrwania taki sam, różnica to może kilka godzin. Cypio ma 6g/mol więcej niż enan, więc to pomijalne.
Po prostu niektórzy lepiej tolerują jedno, a inni drugie. 90% osób nie zauważy różnicy.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
U mnie zastrzyk to 25 s trwa robię w barki igła 0.5.25 uda zewnętrzna cześć 06.25 tam robię troszkę wolniej żadnych boli nie mam może masz uczulenia na propa tej firmy zamień na innom firme albo zmień na enan jak chłopaki radzą może źle zastrzyk robisz igła musi być ostra ma iść jak w masło bezboleści podczas strzała nipro igły są chiba oko jak sok wbijasz to przytrzymaj z 5 s żeby się rozszedl w mięśniu
Spr.. Stronę sport injections ....



Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2020-10-17 17:07:43

Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2020-10-17 17:13:11

Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2020-10-17 18:29:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spot injections* ja zmieniam igłę po napełnianiu strzykawki na nową bo czasami dotknięcie dna ampułki już tępi główkę igły
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Igłę do wybierania zawsze trzeba zmieniać poza tym to igła powinna być sucha do robienia zastrzyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 lata robiłem to źle bo saturacja w nowej igle xD człowiek się uczy całe życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
W bark 45 s pomyliłem się tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 619
Siema,

Jest tu ktoś jeszcze?

Prop co 2 dzień I do każdego shota exe 1/4 tabs.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 619
Siema,

Jest tu ktoś jeszcze?

Prop co 2 dzień I do każdego shota exe 1/4 tabs.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 619
Siema,

Jest tu ktoś jeszcze?

Prop co 2 dzień I do każdego shota exe 1/4 tabs.










Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testostron

Następny temat

Odblok 6 miesiecy enan

WHEY premium