SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy ...trudne poczatki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
racja heh..zacznij najpierw cos jesc, pozniej dopiero wez sie za.....



..odżywki! (a myslales że co?)

( )

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28
niedowaga wynika z tego ze po skonczonym sezonie zimowym wiosna znalazłem nowe zajecie mianowicie gram w piłke a treningi wykańczaja ale pracuje nad tym gainerem ale to i tak nie wiele daje bo moj pierwszy pozadny posiłek w dni szkolne miesci sie kolo godziny 15 na sniadania nie ma czasu ...zima tez nic nie dała poranne treningi przy 10 stopniach na minusie poszły w rzeźbe moze dlatego ze treningi przegryzałem grubo kreatyną i teraz znowu zbliza sie lato a to nie najlepsza pora na nabieranie masy dlatego jestem wyoutowany i myśle nad kreatyna zagryzana mietkiem do tego gainer zeby nie pogłebiac niedowagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2317
ktos juz to mowil: "sterydy nie sa lekarstwem na niedozywienie", poza tym myslisz ze skoro normalnie nie umiesz przybrac kilogramow to na mecie ci przybedzie?! wiesz ze jeszcze bardziej ci spadnie bo nie bedziesz przeciez wiecej jadl czlowieku bedziesz jeszcze MNIEJSZY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28
wiesz na posture nie nazekam plecy barki i nogi na tym dlugo przy cwiczeniach nie bede sie skupial z racji sportowca ale wiesz nigy nie jest sie tak wielkim zeby nie chciec byc wiekszym dlatego z całej siły probuje uwydatnic klatke i rece ale nic z tego ani w tył ani do przodu
ale czy mietek białko kreatyna gainer czy to jest najgorsze zestawienie zeby uwydatniac na lato :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2317
moze ja ci wytlumacze bo chyba nie rozumiesz

Primo- masz 16 lat
Secundo- "zeby uwydatniac na lato "

Z tego zestawienia swojego wyrzuc mietka i bedzie lux. Miesnie nie rosna z dnia na dzien, musisz nauczyc sie cierpliwosci. Ja w twoim wieku cwiczylem na sucho i uzyskiwalem piekne rezultaty. Naturalnie masz we krwi duze ilosci testosteronu i nie potrzebujesz dostarczac go sztucznie. Wez sie za diete i ostre treningi a afekty i tak beda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128
Dobra dietka,poczekaj bo niewarto sie truc jak masz potym przytyc pare kilo,poczekaj troszke i walnij raz a dobzie i konkrtene srodeczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28
i teraz pytanie kto jest tak dobry zeby zima przy 2 treningach na mrozie przy ciezkim wysiłku fizycznym przybrac na wadze ja jadałem po dwa syte obiady i kaloryczne kolacje nie mowiac o dobrym sniadaniu do tego przez zime zjadłem 300 kreatyny i 2kg gainera kreatyna i gainer hi-tec i co z tego miałem waga w połowie zimy skoczyła do 75 a z nadejsciem wiosny znów sie ustatkowała na 72
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Nie masz pojęcia o diecie, 2 kg gainera to na cyklu zjadam w 10dni do tego WPC i inne dodatki od samych koksów nie urośniesz, niby z czego mają się zbudować Twoje mięsnie, nie potrafisz normalnie utrzymać diety to jak to chcesz zrobić na cyklu? 5-6 posilków dziennie między posiłkami suple jeśli dasz tak radę to możemy za jakiś czas pogadać o koksach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28
aha jeszcze pytanko moze jakies zma albo wogole zamiast kreatyny zakupic xp ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28
gainery strasznie zapychaja bynajmniej mnie po 4 posiłkach i miedzy nimi dwoma porcjami gainera z 8 łyzek stołowych jedna, nawet po rzexnickim treningu nie mogłem sie ruszyc z miejsca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstroll ( tabs ) + Johimbina ? Czy mozna ?

Następny temat

jaki T3 stosowaliscie????

WHEY premium