SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

METKA Poczatki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10694 Napisanych postów 45381 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57813
Cze mam 17 lat czwicze ok 8 miech. kupilem se 200 miety tailandzkiej.
Zamierzam ja brac 1tygz 1 2 3 3 3 4 4\2tydz 4 4 5 5 5 6 6 \3tydz 6 6 5 5 5 4 4\4tydz 2 2 2 1 1 1 1 co myslicie?
Dryga sprawa to normalnie to bralem kreatyne+glutamine,bialka i witaminy
uwazam ze to trocze za duzo z mieta dlatego mysle ze zpalzuje z krea i glut. bilako i witaminy chyba niezaszkodza? co sadzicie?
Staram sie trzymac diete jestem w miare przy kosci ale mam letki brzuszek
chce nabrac masy ale nie tluszczu albo przynajmniej jak naj mniej. jakies rady?
Wiem ze jestem troche zamlody na jakie kolwiek koksy ale wcale niemysle sie cofnac.
Prosze pomuscie dzieki za jakie kolwiek rady!!!

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10694 Napisanych postów 45381 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57813
Zapolnialem o jednym mam maly problem z barkiem (kontuzja) kiedys podnosilem na klatke wiekszy ciezar przy 3 powturzeniu cos mnie zapieklo w barku nastepny tydzien stasznie bolalo na lawce a najgorzej na rozpietkach.
Pozniej w nasteonych dniach zmniejszylem cziezar powturzenia w gore kupilem masc rozgrzewajaca i po trzech tyg. zaczelo przechodzic teraz moge normalnie cisnac ale czuje ze jeszcze cos nie tak. Slyszalem ze mietka wzmacnia kosci i takie tam rzeczy mislicie ze mi wzmocni ten barek.

Z gory dzieki !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24672
Witaj.
200 mety to stanowczo zadużo jak na 1 cykl.Nie warto pchać się aż w taką ilość.Poblokujesz się nie potrzebnie a po cyklu i tak wszystko spadnie.

Poznanie własnego organizmu i określenie tych rejonów nad którymi trzeba specjalnie popracować,to połowa sukcesu w walce o harmonijnie zbudowaną sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 8068 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39197
Meta na początek to pomyłka , juz o ilości nie wspomnę.

Grzegorz :)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
napisalem 200 ale na pierwszy cykl wezme 100 i za pare miechow drugie 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 8068 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39197
Juz nawet komentować mi sie nie chce................

Grzegorz :)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21724 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92660
Umrzesz...
Pozdro.
ps. szkoda gadac jestes po prostu d****em.Przykro mi jesli cie to obrazi,ale to prawda niestety.

Doradca w dziale Suplementacja
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32835
dlaczego chcesz zrobic cos tak glupiego? niemozesz sobie dac rady z kapleksami? za kilka lat niewyrobisz na koks a na tanim koksie,nie bedzie "za kilka lat"

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Po co ta gatka potrzebuje pomocy a nie glupich odpowiedzi!
Kazdy frajer wie ze koks to koks tamo
dawkowanie,sen,odrzywianie,trening to mnie interesuj???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ej, ja mam 15 lat, ćwicze od 3 miesięcy, biore 80 kg na ławce prostej,jade na such,teraz mam zamiar wziąć 50 mety,czy mi odradzacie czy to dobrze?
bo kłuć to sie troche boje a mase mam 83 kg,184 cm wzrostu
prosze o odpowiedź

No kox>>>No future
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37701
ja bym na twojim miejscu Tajfoon zainwestowal w suple bo masa ci chyba szybko przychodzi to moje zdane ale co ja tam wiem i tak zrobisz co zechcesz

pozdro

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca+oxandrolon

Następny temat

METKA TAILANDZKA

;