SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy! Odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
j/w mono, ale ułóż porządną dietę, jeżeli nie było efektów to znaczy była bardzo słaba.
daj przynajmniej z 300-500kcal nadwyżki i masa pójdzie bardzo szybko.

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Miałem ostatnio dobrą diete i gainera mutant 7kg + bcca i za duzo efektów nie widziałem po tym ;("

2 lata stażu, oznacza początkującego, a jeśli owy początkujący ma problem jak wyżej to popełnia jakieś błędy:
- złe odżywianie
- zła technika wykonywania ćwiczeń (na to bym na Twoim miejscu zwrócił bardziej uwagę)

Po tym zestawie który zaproponowałeś to może i by pompa była ale na krótką metę.
Nie uważasz, że za 250zł lepiej kupić za 50 zł (500g) mono vitala jak zaproponował wyżej Kalik1964 i pomału dążyć do celu ;> no chyba że jesteś "sezonowcem" ;~ uwierz w miesiąc i tak nie zrobisz z siebie chodzącej rzeźby lub byka :=/ to Ci mogę zagwarantować.
A 200 zł jak zostaną to na jakieś klocki lego czy coś :D

" do pustego nawet Salomon nie naleje "
przekład na osoby ćwiczące:
" bez uporu i sumienności na skróty to tylko kości"

pZdr.

Zmieniony przez - Focini w dniu 2010-06-29 13:27:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
ale technika nie determinuje w takim stopniu efektu
gdyby dieta była dopięta to masa na pewno by rosła

no a technika, niestety jest bardzo często kaleczona przez wielu ćwiczących, i niestety mało ludzi w tej chwili zwraca na to uwagę, nawet trenerzy żadko kiedy zwrócą komuś uwagę, chyba, że wykonuje coś w sposób zagrażający zdrowiu

często mam na siłowni różne komiczne pokazy młodych ludzi, czasami martwe ciągi, wiosłowania, a nawet uginanie przedramion stojąc potrafią zamienić na ćwiczenie zupełnie innych partii mięśni ;d



Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-06-29 13:31:22

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-06-29 13:33:55

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
martwy ciąg jest najlepszy, tyle wersji widziałem, że w życiu bym nie pomyślał o takich kombinacjach xP

a co bardziej żenujące to jak ćwiczą na płaskiej wyiskanie sztangi/..
kolega górę zdejmie, ćwiczący myk od razu do dołu, spada aż prawie klatę łamie i na pazere w górę bania pęka



Zmieniony przez - Focini w dniu 2010-06-29 13:48:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
nom, martwy potrafią znikształcić na wiele sposobów
a co do wyciskania to też racja, faza negatywna często w ogóle nie istnieje
nawet jak ćwiczą sami na małych ciężarach ;d

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Malo kasy / bcaa czy bialko??

Następny temat

reszta po cyklu

WHEY premium