SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z testosteronem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 760

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

98

Wzrost

178

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

122

Obwód uda

76

Obwód talii

88

Staż na siłowni

10lat ( ostatnie 3lata mniej intensywnie)

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B220 T120 W 350/400

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Brak

Opisz swój plan treningowy

2/3 razy cardio w tyg, 3/4 treningi siłowe split

Cel cyklu

Poprawa jakości zycia

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Ok 18%glownie brzuch, nigdy nie miałem tendencji do tego…

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Mezo

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Trochę z głowy wypadło w ostatnim czasie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka 130 martwy 240 przysiad 150
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 50 dni Przeczytanych tematów 265
Witam,
Od dłuższego czasu ( 2/3lata ) czuje się coraz gorzej, psychicznie/fizycznie+ od kilku miesięcy spada mi popęd do seksu gdzie jeszcze 2lata temu mogłem kilka razy dziennie tak teraz raz na dzien to jest super wynik a poranny wzwód to musiałbym w kalendarzu poszukać kiedy był, ogólnie ch*jowa jakość życia i „troche p***owaty” zacząłem być…

Pomijając dalsze pierdoły:
W końcu wziąłem się za sprawdzenie o co biega, wszystkie badania zaczynajac od morfologi,lipidogramu po raka prostaty,tarczyce,goza mózgu wszystkie hormony itd… wyszło ze wszystko jest super tylko Testosteron lezy w podłodze…

Nie chce mi się słuchać kolejnego lekarza ze może wypisać mi skierowanie do specjalisty później czekaj i do kolejnego itd… a na końcu powie mi ze mam w widełkach i czego oczekuje.

Ostatnie badania gdzie sprawdzałem hormony były Ok 5 lat temu, testosteron był nawet lekko ponad max normę, wstęp tez wysokie areszta w srodku normy, wtedy czułem się super.

Proszę o pomoc jakie dawki testosteronu będą sensowne aby wrócić do swojego życia albo i jeszcze bardziej poprawić ten poziom.

Kupiłem kilka flakonów Enana 250mg wiec to będę bił.

Jeżeli jeszcze jakieś rady mogę dostać, będzie super!






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
Prolaktyna,progesteron,shgb,lh ,fsh?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 50 dni Przeczytanych tematów 265
Wszystko w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
Zrobił bym normalnie cykl na jakieś 16-20 tyg z możliwością przedłużenia później przejście na mostek
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
Enan zamień na cypio. Ja np. lepoiej czuję się na cypionacie. Enanthan ,,zmaula,, mnie i to nie ma znaczenia czy prolka z apteki czy under. Także biję cypio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 50 dni Przeczytanych tematów 265
lodzianin1
Zrobił bym normalnie cykl na jakieś 16-20 tyg z możliwością przedłużenia później przejście na mostek


Moge prosić o rozpisanie ?
Hcg tez wbijać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 50 dni Przeczytanych tematów 265
Cześć, nie będę robił nowego tematu.
Po dwóch tyg bicia 200mg undera EP co 5/6 dni zrobiłem badania ( badanie Ok 36h po strzale), cała morfologia jest ok (nawet lepsza niż przed rozpoczęciem) tarczyca, watroba itd tez ok, jedynie FT3 na maxa ale to chyba dobrze…
Chciałem trzymać testa jedynie w górnych granicach, ewentualnie max 1,5 x norma ale widzę ze przy 200mg to dużo więcej idzie heh…
Samopoczucie na Plus, libido tez na plus i to bardzo, zbijać to estro ? Jedyne co mogę powiązać z tym wybitym estro to ze mam trochę łapy opuchnięte od wody, aktualnie tez antybiotyk od wczoraj bo dopadło standardowe zapalenie gardła/zatok jak co roku…
Wieczorem będzie IA na estro ale nie wiem jeszcze co dokładnie mi podrzuci wiec wieczorem wrzucę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 888
cześć, ja biję apteczny enan 50mg e2d od ponad miesiąca i dwa razy badałem poziom testa, raz wyszedł 1450, drugi raz 880. Więc wydaje mi się, że jeśli chcesz mieć mniej więcej w górnych widełkach normy to właśnie dawka 150-175 mg/tydz to zrobi. Choć pewnie każdy inaczej reaguje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
Estro już bym ściągał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 50 dni Przeczytanych tematów 265
Witam ponownie,
Dostałem w końcu exe z EP 20mg (miała być apteka ale się nie wybredza)
3 dni po jednej tabletce i później po pół tabletki co 3/4 dni i za tydzien badania ?

I mam Pytanie odnośnie dawek, chciałem trzymać testa max 1,5x norma No ale na start wbiłem kilka razy te 200 co 5/6 dni i i wynik 2,5k testa.
Zmniejszyć do połowy? Gdybym miał inny tryb życia to pewnie bym zostawił ale jestem kierowca C+E i jestem w trasie od poniedziałku do piątku, jak się udaje to 1/2 treningi w tygodniu zaliczę na siłowni i trzy treningi jak zjeżdżam, tzn piątek sobota niedziela trening + teraz rower zabieram ze sobą żeby więcej cardio pokręcić (nie lubię biegać).
Ogólnie duuużo lepsze samopoczucie na takim poziomie testa i chetnie bym zostawił ale czy ja go wykorzystam przy takim trybie …






Zmieniony przez - Papayar w dniu 2024-03-30 17:50:51

Zmieniony przez - Papayar w dniu 2024-03-30 20:44:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interpretacja wyników

Następny temat

Drugi cykl rozpiska test +nandrolone

WHEY premium