SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w wyborze sprzętu. Ważne

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1798
Witam poszukuje sprzętu do 900zł który będzie dobry i się nie rozleci po pewnym czasie. Oczekuje kompletu ławeczka (prosta, łamana), gryf prosty może być 180cm, 2x handelki (krótki gryf), modlitewnik, obciążenia najlepiej minimum 4x10kg,2-4x5kg,4x2kg,2x1,25 i 2x 0,75. Coś polecicie? Chodzi mi o zestaw bo musze to wsiąść na raty! Proszę o propozycje pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2286
a więc tak każdemu użytkownikowi forum sfd przysługuje rabat 5% :)
a co do tych hantli to zapytaj w naszym dziale bo ja niestety nie odpowiem na to pytanie https://www.sfd.pl/Kelton-f340.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Może coś takiego?:

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/13/34/221
http://www.marbo-sport.pl/marbo-home-zestaw-3-lawka-l008-stojaki-s002-obciazenie-i-gryfy.html


Wybierz, które bardziej Ci pasuje ;). Nie wiem czy można brać u nich sprzęt na raty, ale pewnie tak jak dobrze zagadasz. Napisz do jednych i drugich, pewnie i tak niedługo przedstawiciele tych firm odpowiedzą tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1798
Ten pierwszy nie jest dobry właśnie takiego szukałem i cena dobra, ale czy ta ławeczka ma skos ujemny i czy mozna ja ustawić tak aby oparcie było "proste" tzn. tak jak krzesło np. Sog!
Ps. tam jets chyba 77,5kg obciążenia tak? Gryf mi pasi bo gwintowany:)

Zmieniony przez - chudini3 w dniu 2010-11-03 18:01:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
mozna ustawić kąt 90 stopni ale uciązliwie to jest, bo trzeba odkręcać przestawić i zakręcać. Ten sprzęt z marbo jest jak najbardziej godny polecenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2286
ten zestaw co podał maniek93 będzie bardzo dobry
zerknij jeszcze na zestaw tryton III + http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/10/112 w tej ławce masz skos ujemny i masz oddzielne stojaki na których zrobisz bez problemów przysiad :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Chudini dlaczego mnie robisz w c***a pisząc, że dajesz SOGa, a ja tym czasem go nie otrzymuję?


Zawsze możesz napisać do keltona czy dałoby radę zrobić taki zestaw tylko, że inną ławkę ze skosem ujemnym też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1798
dałem soga palko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1798
Kelton_MK dzieki wielkie super zestaw jak narazie namber łan tylko mi powiedz czy byla by mozliwosc dokupienia do tego zestawu dwuch hantelek i wyslania w jednej paczce i czy cos z ceny da sie zejść?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Nie dostałem maila o tym :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2286
hmyy jutro się dowiem i dam znać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS !! Pula nagród 400zł!!

Następny temat

proszę o ocenke ;D

WHEY premium