SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze akcesorii do ławki

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1156

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Witam,
1.Czy ławka Ławka Hyperion II (chodzi mi o wersję ze stojakami) jest w porządku? Sorry za głupie pytanie, ale nie umiem się inaczej wysłowić Czy lepsza byłaby Ławka Tryton III?

2. Czy do ławki Hyperion II możliwy jest montaż jakiegoś wyciągu? Jeżeli tak, to bym poprosił o ich listę.

3. Czy do tej samej ławki możliwy jest montaż sprzętu do ćwiczeń nóg? Znalażłem coś takiego: http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/38 tylko nie wiem czy będzie to pasować do ławki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
1. ławki się różnią tym że na trytonie masz więcej możliwości bo stojaki są osobną Hyperion to typowa ławka do robienia klatki. Mój znajomy zrobił siłownię i wziął hyperiona bo będzie robił na niej płaską i skos a dokupił trytona + HS4 bo stwierdził zę wszystkie inne cwiczenia rózne wyciskania barków ,wyciskania hantli będzie robił na trytonie
2. Jest możliwy montaż jednego wyciągu http://www.allegro.pl/item1083740410_gratis_kelton_wyciag_z_drazkiem_do_lawki.html
3.Prasa do nóg będzie tobie pasować do Hyperiona zarazem i do Trytona również możesz zamontować w dwóch ławkach modlitewniki

Pozdrawiam idę spać %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A ile stopni regulacji mają poszczególne ławki? Mają skos ujemny?

PS. Co ty robisz o 4 na forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
A ile stopni regulacji mają poszczególne ławki? Mają skos ujemny?

PS. Co ty robisz o 4 na forum?


Oba mają takie same konta regulacji 8 kątów dokładnie nie powiem ale od 20 prawie do 90

O 4 rano wróciłem z brameczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A skos ujemny też jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
w Trytonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A wracając do wyciągów, czy Kelton posiada jakieś inne, które mógłbym przyczepić do ławki? Bo na stronie jest tylko ten jeden...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
wszystkie inne do sufitu ,ścian , wolno stojące )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A z możliwością montażu do ławki to jest jedyny?

Pytam tyle, bo za same "dodatki": wyciąg i urządzenie do nóg zapłacę 324. Dla mnie to jest trochę sporo. A jeszcze musze doliczyć koszty przesyłki... Może dałoby radę jakiś rabacki załatwić Nie da rady znaleźć jakiegoś tańszego urządzenia do ćwiczeń nóg? No i jakiegoś tańszego wyciągu?

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2010-06-27 17:03:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
o Rabat zawsze można walczyć za wyciąg i stację płacisz 400zł i to jest dużo ??
Same dobre wyciągi kosztują 600PLN
Zrobienie samoróbki z pierwszego zdarzenia kosztuje 300-500PLN
więc cena nie jest duża
a jak mówię innych nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
DUDA_ mógłbyś mi na maila wysłać wstępny kosztorys zakupu stacji i wyciągu? Z policzeniem przesyłki i ewentualnym rabatem Ale powtarzam, wstępny, który mnie do niczego nie zobowiązuje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o wycenę

Następny temat

Kelton Home Tryton

WHEY premium