SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w Nastawieniu do życia ;-)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14703
po pierwsze izotek to nie antybiotyk, a po drugie niektorzy nie mieli prawdziwego trądziku (w szczegolnosci autor) i gowno wiecie :D

"Kto chce wygrać już jest bliski zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trądzi należy leczyć a nie maskować, więc na początku wizyta u dermatologa, jakiś antybiotyk. Na przebarwienia dobry będzie pelling (np. pirogronowy). Długa droga przed Tobą. Ja się wyleczyłem, zrobiłem 5 peelingów, miałem cere idealną po około pół roku wszystko wróciło. Walka z wiatrakami.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
gdzie zrobie ten piling pirogronowy i ile on kosztuje ?


pisałem wcześniej że u dermatologa byłem i 6 miesiecy na antybiotyku ;]

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
6 miesiecy na jednym antybiotyku?Cos krecisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Tak właśnie, słuchałem porad dermatologa

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
solarium i owszem wysuszy.wielu moich zjaomych ( i ja pare razy byłam zmuszona) isc na solarke w celu wysuszenia.
i było ok.
lecz przy trądziki :/ ? no głupota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 601
Nie czytałem całego tematu bo mi się nie chciało ale napisze coś od siebie
Napisaleś że starasz się nie jeść słodyczy itp.
Ty nie masz się starać tylko ich nie jeść wogóle!!!- odrzywianie ma ogromny wpływ na trądzik, nawet niewielka ilość czekolady moze się odbić na kilku odatkowych pryszczach. Moze to nie wiele i idzie się go szybko pozbyć ale "blizny" po nim już nie i mimo ze nie ma już tej 'ropy' w środku to skóra jest czerwona i nie ładnie to wyglada.
Jak dermatolog Ci nie pomaga to go zmień, zapisz się np. na terapie laserową.
Co do leków to zauwarzyłem na sobie ze warto jest kupić 3-4 leki i stosowac je na zmiane. Ja korzystam z Duac i Skinoren od ponad 2 miesiacy i teraz efekty są już dobre ładnie wszystko znika ale do całkowitego wyleczenia daleka droga.
Powodzenia w dalszej walce

Co do solarium to napewno pomoże ale tylko w stopniu doraźnym. Jak byłem na wczasach i twarz miałem non stop prawie wystawiona na 30 stopniowy upał trądzik zniknoł znacznie aż się zdziwiłem ale po powrocie do domu twarz wygladała jeszcze gorzej... Możesz wspomagać tym leczenie ale ostrorznie i z głową...

Zmieniony przez - szymonszym w dniu 2008-10-26 20:27:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
Nie przejmuj się ja również mam obsesje na punkcie swojego trądziku, kilka krostek wyskoczy a ja już mam wrażenie że każdy się na nie patrzy;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 218 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3010
życie jest nie sprawiedliwe, nie umiesz wytrzymać idź się powieś
i pamietaj bóg Cie kocha jesli wygrasz.
Co do lekarstw, izotek, moze jakieś do regulacji hormony( nie wiem czy dla mężczyzn to jest bo babki to biorą 10 zl i u nie których objawy znikają ).

a teraz offtopowy cytacik

"Gdy człowieka, któremu wiodło się dobrze, spotyka niepowodzenie lub nieszczęście, zagłębia się on w sobie, wzmaga wymogi własnego sumienia, wymierza sobie karę i pokutę."




Zmieniony przez - wojtek90 w dniu 2008-10-27 07:10:03

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 601
też nie czuje się zbyt pewnie z pryszczami na twarzy ale nie ma co sie aż tak bardzo przejmować. Zamiast się zagłębiać w tym próbuj to wyleczyć!! Prędzej czy puźniej się napewno uda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc/ kontuzja reki?

Następny temat

Watroba

WHEY premium