SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w Nastawieniu do życia ;-)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2071
Ja wspominałem o zabiegu laserowym. Koszt takiego jednego zabiegu to ok. 150 zł (z tego co pamiętam interesowała Cie cena), może wydawać się sporo ale naprawdę się opłaca, no i nie wydaje mi się aby te wszystkie gówna z aptek wyniosły Cię mniej...

pozdrawiam

..::Siła płynie z krwią, duma razem z nią::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
laserem to najlepiej fraxelem jak juz ale on 2.5 tys za cala twarz to lepiej peelingi

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
ta czytałem własnie o tych laserach nowych ... przeogromne mają ceny :O póki co to rzuce wam fotki wieczorkiem to oblukacie jak to mniej więcej wygląda Pzdr

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Tak jak mówiłem macie kilka fot , ocencie


Nie wchodzą ;/ omg to daje normalnie:

1.
http://img252.imageshack.us/my.php?image=11ex9.jpg
2.
http://img339.imageshack.us/my.php?image=65481848hl2.jpg
3.
http://img339.imageshack.us/my.php?image=57282305fi0.jpg
4.
http://img376.imageshack.us/my.php?image=97197257km5.jpg





Zmieniony przez - MrRat w dniu 2008-10-17 22:20:22

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356


Czlowieku ty masz pojedyncze krostki i sie załamujesz?,strach pomyslec co bys zrobic majac silnie zawansowany trądzik(patrz fota wyzej).



Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2008-10-17 23:53:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
hehe dobry korektor i ni masz nic :D

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Wtedy bym się Zabił

xD

no ale chociaż na ten co mam , znajdzie się coś fajnego by go zmniejszyć bądź zlikwidować?:D

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
widzę że masz dużo zaskórników na polikach, troche ropnych. Nie wygląda to źle, 3 michy temu brodę miałem otoczoną armią ropnych syfów, smaruje przez 3 miechy już i wszystko mi poznikało jeszcze tylko małe przebarwienia.
Polecam ci kupić jakąś maseczke na bazie cynku i siarki,aby wyczyścic policzki i zasuszyć ropne syfki.pozdro

PS. szczerze to tragizujesz za bardzo

Zmieniony przez - cwikla15 w dniu 2008-10-18 20:49:02

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
potrzeba mi nazwy tej maseczki bo inaczej nie będe wiedział jaką kupić ;/

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17514
nie no szczerze mówiąc to weź się w garść chłopaku. tak jak juz ktos mowil wyzej, ty to chyba nie widziałeś dużego trądziku w życiu!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc/ kontuzja reki?

Następny temat

Watroba

WHEY premium