SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy pct

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 715
Hej

1. WIEK: 22
2. WAGA: 72
3. WZROST: 174
4. WYMIARY: nie mierzyłem
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ponad 3 lata z przerwami w wakacje itp
6. DIETA:
-białko: 2.0
-węglowodany: 5.0
-tłuszcz: 1.0
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: głównie siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: coś 15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): pół na pół
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1600


Jestem na cyklu z propem 100 e2d (miał być jeszcze winstrol, ale okazał się lipny to zostawiłem sam prop). To mój pierwszy cykl, więc chciałem by był stosunkowo krótki, a konkretnie 8 tygodni.
Co do odbloku to oczywiście będzie hCG 5000ui (2x2500 co 3 dni po propie) i potem clomid/nolvadex przez 20 dni. Odnośnie clomidu i nolvadexu - brać oba czy jeden i jak jeden to który?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Przy tak podbitym estradiolu daj z frontem przez 5-7dni 25mg potem 12,5mg czyli 1/2tabletki co drugi dzień. Exe możesz śmiało, brać z hcg.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej było by zbadać estradiol przed tym pct. A tamox masz apteczny? Bo widziałem Twój problem w temacie z foto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
clomid wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 715
zioekt
najlepiej było by zbadać estradiol przed tym pct. A tamox masz apteczny? Bo widziałem Twój problem w temacie z foto.


będę mieć od egis, w temacie wypowiadali się, że to raczej pewny produkt

Co do badań to estradiol na poziomie 190pg/ml przy normie 8-42, a testosteron 55ng/ml przy normie 2-8.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to by przydało się trochę zbić te e2 za pomocą exe. Jak pewny to clom wystarczy, ale możesz dodać do każdej tab cloma 10mg tamo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
zbij to e2 bo na hcg jeszcze je podbjesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 715
lodzianin1
zbij to e2 bo na hcg jeszcze je podbjesz

jestem dopiero w połowie cyklu - chciałem jeszcze 3 tygodnie - ten poziom e2 w trakcie cyklu jest niepokojący? Liczyłem że skoro testosteron się zwiększył 6-7 razy to i e2 mogło. Czy zbicie tylko przez exe czy tamoxifen też zadziała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 715
bump

Przy okazji, warto strzelić raz 1000ui hCG dla resetu jąder? Skoro zostały mi jeszcze 3 tygodnie to wydaje mi się to nie głupie, no i jak z tym zbiciem e2 co było pisane wyżej, tylko etadron czy clomid/nolvadex też da ten efekt.


Zmieniony przez - wickedman w dniu 2015-12-14 20:12:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
nolvadexem obniżysz e2 tylko musiało by już ono iść do końca cyklu i az za clomid minimum tydzień , bo po odstawieniu może nastąpić odbicie.najlepiej było by załatwić kilka dosłownie tab exe i wrzucić na koniec cyklu i hcg
skoro ten cykl tak krótki to jeśli chcesz teraz dac hcg to daj 2*2500 co 3 dni
1000 jm jednorazowo nie wiele da
jeśli nic się nie dzieje złego nie musisz teraz już koniecznie zbijać e2
tylko przed końcem cyklu jak będziesz badał estardiol dorzuć badanie prolaktyny

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 715
hmm, jak nie uda mi się załatwić exe to co polecasz robić :< ten poziom e2 jest dużo za wysoki? Jestem na cyklu równo miesiąc i chciałem jeszcze 2 tygodnie zostać (ewentualnie 4 bo na tyle mam sprzętu, ale trochę mnie zaniepokoiliście), chyba że polecacie zakończyć to teraz.

Czyli ile musiałbym brać nolvadex i clomid w takim razie? Czytałem o 3 tygodniach po cyklu.


Zmieniony przez - wickedman w dniu 2015-12-14 23:03:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wynik e2 masz 4razy normę to dużo żeby do pct z tym podchodzić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA [metka, deka, prop] jak rozplanować?

Następny temat

winstrol + oxandrolon

WHEY premium