SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35
A ktoś mógłby mi ułożyć dobra dietę???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35
Badan żadnych nie robiłem.A po m-drolu to przyszło mi na klatę jakieś 15kg i 3kg masy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Diety Ci nikt nie ułoży. My możemy ją sprawdzić. Poczytaj tematy o dziale 'odżywianie'

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35
Panowie kumpel chce kupić sobie creatyne monohydrat z olimpu i zastanawia się która będzie lepsza czy w prożku czy w tabletkach? pomóżcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
bez roznicy , patrz na cene/ilosc. Wez to co wychodi ekonomiczniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35
Wiec tak monohydrat 250kap. koszt 61zł a w prozku 500g 70zł wiec co ma kupic?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126
a ile jest krety w jednym kapsie :D cieżko ****a użyć głowy i policzyć jak to wychodzi cenowo za gram?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35
Panowie jeszcze takie pytanko jak kupił bym jakaś dobra kreatynę to dałoby coś?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1609
tak, glowa ci spuchnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35
czego ma mi głowa spuchnąć???????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa i siła

Następny temat

Ocena zestawu

WHEY premium