SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polscy policjanci ranni w Kosovie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2715

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1245
Wstyd jak ****! Polak bije Serba i Serb Polaka w imie spokoju i bezpieczenstwa Muzułmańskiego gówna. To będzie teraz niezła wylęgarnia "Allahów" w samym centrum europy. Jeszcze tylko do uni i swobodne przechodzenie przez granice, i mamy na podworku ziomków obwieszonych trotylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Pershing,chyba źle to zrozumiałeś - Queblo chce WIARYGODNYCH źródeł,które obiektywnie przedstawią sytuację,a nie wiadomości z TVN czy onetu.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
TestoRossa
Tak samo Niemcy mogą powiedzieć, że mają na podwórku ziomków kradnących ich auta, więc wyluzuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Saida a jakie źródła uwazasz za wiarygodne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Akurat Ja się tym interesuję, choćby z racji na uprawiany "zawód". Chociaż w sumie do młodzieży już się nie zaliczam.

I powiem tak. Nie jest żadnym przypadkiem że wszystkie główne szlaki wrzutu narkotyków do Europy dziwnym trafem prowadzą przez Albanię bądź Kosowo.

Nie jest przypadkiem że Albańskie UCK które po tym jak Clinton bombardował Belgrad rozrosło się do rozmiarów mafii, jest obecne praktycznie w każdym kraju Europy gdzie jego "rezydenci" wjechali jako "biedni uchodźcy". Grupa ta często kontroluje handel narkotykami, ludźmi i bronią. Wystarczy zresztą spojrzeć na albańskie klany w niemczech.

Kurva, sorry, fakty są takie że brudasy potrzebują Europy tylko po to żeby ją doić. Serbowie to rozumieją, bo mają tych śmieci pod bokiem. Zachodnia Europa nie chce zrozumieć.

Nie twórzmy precedensu. Bo za chwilę będziemy mieć kolejne Kosowo w Hamburgu, a następne pod Poznaniem.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Według Ciebie trzeba przebywać w Serbi lub Kosovie zeby miec wyrobione zdanie na ten temat ? Prosisz mnie o linki a tzn. ze nie za bardzo sie tym interesujesz, czyli moge smiało powiedzieć że masz gdzieś Kosovo i to co sie tutaj dzieje.

skoro piszesz tutaj się dzieje(specjalnie pogrubiłem),tzn że mieszkasz na terenie Kosova,w takim razie opowiedz mi jak mozesz jak wygladało życie w Kosovie na codzień nim ogłosiliście niepodległość.Chodzi mi o żywot takiego zwykłego obywatela.

O linki poprosiłem by poznać szczegóły tego konfliktu,ogólniki zna każdy.Śmiało to mozesz mi podac te linki,z formułowaniem stanowczych twierdzeń, zwłaszcza na czyjś temat, poczekaj.


Nie mam zamiaru nikogo obrazac ale własnie takie pojecie mlodzi Polacy maja o tym konflikcie

jak chcesz komukolwiek wytykac jego wiek to najpierw sam go uzupełnij w profilu,bo póki co to nic o Tobie nie wiadomo a stawiasz się w roli oświeconego który wytyka maluczkim ich głupote...


Moze z tego ze młodzież ma w tych czasach tyle do roboty i nie interesuje ich co sie dzieje 1000 km od Polski, ale za to w temacie "Obrona przed dziewczyną" nasza młodzież ma do powiedzenia bardzo wiele masakra

ma do powiedzenia wiele bo miała okazje się z tym zetknąć,zna ten problem z doswiadczenia,a co można powiedziec o konflikcie w Kosovie jak się tam nawet nie było? Tyle co usłyszymy z mediów,tyle ze to są wyrywki,kompletnie wyrwane z całosci i nieraz przedstawiające coś w zupełnie innym świetle.
Co z tego że ja powiem teraz ze Serb jest cacy a mieszkaniec Kosova to ostatnia szmata,jak na forum moze się pojawić osoba która tam mieszka i przedstawi dowody(filmiki,materiały itp) które będą ukazywały ze lud ten był po prostu ciemiężony i w końcu tego bata nie wytrzymał i ugryzł rękę ciemiężyciela? Rozumiesz teraz czy nadal twierdzisz ze jak nie powiem jasno TAK lub NIE tzn że młodzież się tym nie interesuje....?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1245
"TestoRossa
Tak samo Niemcy mogą powiedzieć, że mają na podwórku ziomków kradnących ich auta, więc wyluzuj."

czlowieku to nie sa lata 90te ze Polacy i Ruski kradli 200 aut dziennie niemcom. Takie akcje sa juz teraz rzadkoscia a poza tym niemcow to juz w to nie mieszaj bo oni w sprawach kradziezy w ogole nie powinni sie wypowiadac. Na samej warmi i mazurach jest juz ponad 200 spraw w toku o przejecie polskiego mienia przez szwabów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"skoro piszesz tutaj się dzieje(specjalnie pogrubiłem),tzn. że mieszkasz na terenie Kosova, w takim razie opowiedz mi jak możesz jak wyglądało życie w Kosovie na codzień nim ogłosiliście niepodległość.Chodzi mi o żywot takiego zwykłego obywatela."

Mieszkam na terenie Kosova, mieszkałem przed ogłoszeniem niepodległości i byłem tu również przez pół roku dwa lata temu, ale nie jestem ani Serbem ani Albańczykiem wiec nie „ogłaszałem niepodległości”, ogólnie nie trzymam żadnej strony w tym konflikcie, może kiedyś sympatyzowałem trochę z Serbami ale ostatnimi czasy już się wyleczyłem. O "Żywocie zwykłego obywatela" też Ci za dużo nie napiszę ale jak chcesz to mogę się zapytać jakiegoś Albańczyka lub Serba o ile będzie gadał po Angielsku, ale czy to źródło będzie obiektywne ? Mam wątpliwości

"O linki poprosiłem by poznać szczegóły tego konfliktu, ogólniki zna każdy. Śmiało to możesz mi podać te linki formułowaniem stanowczych twierdzeń, zwłaszcza na czyjś temat, poczekaj."

Moim zamiarem nie było ocenianie Ciebie, napisałem ogólnie o zainteresowaniu tym tematem w Polsce, miałem na myśli młodzież, jakoś nie słyszałem o protestach po ambasadą USA 17 lutego. Nie miałem zamiaru Cię ośmieszać, chciałem Ci dać do zrozumienia że też nie bardzo jarzysz o co chodzi w Kosovie, nie mam racji ? Prosisz o linki... Na forum jest taki zwyczaj ze jak chce się zabierać głos w jakimś temacie, lub gdy zakładamy nowy to najpierw grzebiemy w archiwum i patrzymy czy ktoś juz może wcześniej nie pisał na ten temat żeby nie wyjść na głupka zadając głupie pytanie, jest tak ? Nie muszę chyba nikomu pisać jak się obsługuje Google, Internet to skarbnica olbrzymiej wiedzy, o Kosovie można znaleźć wszystko, pisane przez Serbów, Albańczyków i "fachowców" różnego pokroju. Zmierzam do tego ze Twoja prośba o podanie linków była zupełnie nie na miejscu, tym bardziej że jesteś tutaj moderatorem.

"jak chcesz komukolwiek wytykać jego wiek to najpierw sam go uzupełnij w profilu, bo póki co to nic o Tobie nie wiadomo a stawiasz się w roli oświeconego który wytyka maluczkim ich głupotę..."

Nie wytykam nikomu wieku, piszę ogólnie, chodzi mi o to ze na SFD siedzą przeważnie ludzie młodzi, za bardzo bierzesz wszystko do siebie szanowny moderatorze, nie wytykam twojego wieku bo do tej pory nie wiedziałem ile masz lat. Szczerze mało mnie to interesuje bo czasem z nastolatkiem można konkretniej podyskutować niż ze starcem który uważa się za mędrca.
Nie stawiam się również w roli "oświeconego który wytyka maluczkim ich głupotę", nie mam zamiaru się tutaj z nikim kłócić i mądrować bo tak jak napisałem nie trzymam żadnej strony, interesuje mnie tylko co czytelnicy tego forum wiedza o konflikcie w Kosovie i jakie mają na ten temat zdanie. TestoRossa i mlkv wyraźnie napisali jakie zdanie maja, jest dosyć radykalne ale to ich zdanie i nie boja się napisać co myślą, chwała im za to bo z tego co zauważyłem większość forumowiczów boi się określić w temacie żeby nie narażać się na śmieszność, według mnie ludzie którzy nie potrafią się określić są śmieszni, balansują i czekają aż ktoś cos napisze żeby go poprzeć lub wyśmiać. Zaraz napisze ze sam sobie przeczę bo nie określiłem się w sprawie Kosova a lubie "określonych", więc ja widzę jak to wygląda z bliska i mogę sobie pozwolić na stwierdzenie ze nie popieram ani Serbów ani Albanczyków. Zresztą to co ja mysle to moje prywatne zdanie i nikomu nie każę się z nim zgadzać.
Profilu nie mam zamiaru wypełniać bo nie mam takiego obowiązku, tak jak pisałem wcześniej dla nie wiek osoby z którą chcę podyskutować nie ma znaczenia jeśli ta osoba ma cos ciekawego do powiedzenia, może być to nawet pięciolatek.

" ma do powiedzenia wiele bo miała okazje się z tym zetknąć, zna ten problem z doświadczenia, a co można powiedzieć o konflikcie w Kosovie jak się tam nawet nie było?"

Czyli nadal twierdzisz że nie dotykając lub nie widząc czegoś nie można o tym nic powiedzieć ?

"Tyle co usłyszymy z mediów, tyle ze to są wyrywki, kompletnie wyrwane z całości i nieraz przedstawiające coś w zupełnie innym świetle."

Skąd wiesz ze to co akurat oglądasz na TVN24 lub TVP jest przedstawiane "w innym świetle" ? Jeśli mam wątpliwości czy tak jest przedstawiane to szukam innych źródeł, Ty jako student powinieneś chyba o tym najlepiej wiedzieć. Nawet nie spróbowałeś się dowiedzieć czegoś z innych źródeł a zabrałeś głos w temacie prosząc o linki do "obiektywnych" stron, nie widzisz tu swojego błędu ?

"Co z tego że ja powiem teraz ze Serb jest cacy a mieszkaniec Kosova to ostatnia szmata, jak na forum może się pojawić osoba która tam mieszka i przedstawi dowody(filmiki, materiały itp.) które będą ukazywały ze lud ten był po prostu ciemiężony i w końcu tego bata nie wytrzymał i ugryzł rękę ciemiężyciela? Rozumiesz teraz czy nadal twierdzisz ze jak nie powiem jasno TAK lub NIE tzn. że młodzież się tym nie interesuje....?"

Napisałem "Jestem ciekawy waszego zdania na temat konfliktu w Kosovie, oraz ostatniej zadymy z udziałem polskich policjantów".

Później "Chodzi mi o to czy popieracie niepodległość i o to czy jesteście za obecnością polskich policjantów w Kosovie."

Gdzie Ci "kazałem" pisać ze "Serb jest cacy" a "a mieszkaniec Kosova to ostatnia szmata" ? Nie kazałem Ci jasno określać po której ze stron jesteś, chciałem tylko wiedzieć jakie jest Twoje zdanie na ten temat, nie trzeba nikogo nazywać szmata żeby wyrazić swoja opinie na temat konfliktu w Kosovie i obecności na jego terenie polskich policjantów (wojsko tez tu mamy, pewnie niewielu o tym wie).
Zresztą nie bardzo chyba wiesz co piszesz pisząc Serb i "mieszkaniec Kosova", Serb jest tak samo mieszkańcem Kosova wiec nie rozumiem jak można powiedzieć że Serb jest cacy a "mieszkaniec Kosova ostatnia szmatą".

"na forum może się pojawić osoba która tam mieszka i przedstawi dowody(filmiki, materiały itp.) które będą ukazywały ze lud ten był po prostu ciemiężony i w końcu tego bata nie wytrzymał i ugryzł rękę ciemiężyciela? Rozumiesz teraz czy nadal twierdzisz ze jak nie powiem jasno TAK lub NIE tzn. że młodzież się tym nie interesuje....?"

Nie rozumiem... Filmiki i materiały są ogólnie dostępne na necie, wejdź na Youtube i wpisz Kosovo lub Mitrowica, będziesz mógł dowolnie wrzucać "filmiki" jako fan Serbów lub Albańczyków , więc nie odkryłeś Ameryki mówiąc że można manipulować uczuciami ludzi oglądających te filmy. I tak jak pisałem wcześniej, nie każe Ci nazywać nikogo szmatą, ale chyba jakieś inne zdanie na ten temat masz ? Jakaś wiedze posiadasz, jeśli niewystarczającą to doczytaj i wróć do tematu bo jeśli zabierasz głoś tylko dlatego ze wypada bo jesteś moderatorem to może nie zabieraj go wcale w tematach o których nie masz pojęcia lub nie potrafisz powiedzieć czegoś rzeczowego. Nie jest moim zamiarem obrażanie Ciebie ani podważanie twojego autorytetu na tym forum. Mam nadzieje że nie poczułeś się urażony.

Saida to jak z tymi źródłami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
czlowieku to nie sa lata 90te ze Polacy i Ruski kradli 200 aut dziennie niemcom. Takie akcje sa juz teraz rzadkoscia a poza tym niemcow to juz w to nie mieszaj bo oni w sprawach kradziezy w ogole nie powinni sie wypowiadac. Na samej warmi i mazurach jest juz ponad 200 spraw w toku o przejecie polskiego mienia przez szwabów.

Chodziło mi tylko o to, żeby nie kierować się stereotypami, gdy wypowiadamy się o jakimś narodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
O "Żywocie zwykłego obywatela" też Ci za dużo nie napiszę ale jak chcesz to mogę się zapytać jakiegoś Albańczyka lub Serba o ile będzie gadał po Angielsku, ale czy to źródło będzie obiektywne ? Mam wątpliwości

bardziej interesowało mnie zdanie kogoś postronnego,kogoś takiego jak Ty,który nie byłby ani Serbem,ani Albańczykiem(co by nie sympatyzował za bardzo z jedną stroną).Ale widać sie nie doczekam.

jakoś nie słyszałem o protestach po ambasadą USA 17 lutego

wiesz co,musiałbym sie bardzo "włączyć" w ten konflikt żeby jechac do stolicy pod ambasade USA... na co dzień jednak mam i obowiązki.

chciałem Ci dać do zrozumienia że też nie bardzo jarzysz o co chodzi w Kosovie, nie mam racji ?

jedyne co póki co chcesz mi dac do zrozumienia to to jaki to ja jestem okropny bo nie wyraziłem jeszcze swego zdania na ten temat(przypominam Ci jednak że Ty również tego nie zrobiłeś).
Po raz kolejny powtarzam,pobieżnie z TV czy gazet konflikt zna każdy,o linki prosiłem by ten konflikt poznac dokładniej.

Na forum jest taki zwyczaj ze jak chce się zabierać głos w jakimś temacie, lub gdy zakładamy nowy to najpierw grzebiemy w archiwum i patrzymy czy ktoś juz może wcześniej nie pisał na ten temat żeby nie wyjść na głupka zadając głupie pytanie, jest tak ?

Najpierw uczysz mnie jak korzystać z forum na którym to przesiaduje nieco wiecej niż Ty(sądząc po liczbie LPA) po czym później dodajesz ze nie zamierzasz "mądrować"...to jak w końcu?

Zmierzam do tego ze Twoja prośba o podanie linków była zupełnie nie na miejscu, tym bardziej że jesteś tutaj moderatorem

i co z tego że jestem tu modem? Czy to znaczy że musze od razu jako pierwszy wyrażac opinie ka każdy temat?

TestoRossa i mlkv wyraźnie napisali jakie zdanie maja, jest dosyć radykalne ale to ich zdanie i nie boja się napisać co myślą, chwała im za to bo z tego co zauważyłem większość forumowiczów boi się określić w temacie żeby nie narażać się na śmieszność, według mnie ludzie którzy nie potrafią się określić są śmieszni, balansują i czekają aż ktoś cos napisze żeby go poprzeć lub wyśmiać. Zaraz napisze ze sam sobie przeczę bo nie określiłem się w sprawie Kosova a lubie "określonych", więc ja widzę jak to wygląda z bliska i mogę sobie pozwolić na stwierdzenie ze nie popieram ani Serbów ani Albanczyków.

nie uważasz ze to śmieszne? Nie wyrażasz zdania bo zasłaniasz się tym że widzisz to z bliska i mozesz sobie pozwolić na stwierdzenie ze jesteś obojętny w tym konflikcie(w sensie nie popierasz ani jednych ani drugich).Żądasz od ludzi czegoś o czym sam nie powiedziałeś.
To tak jak ja bym powiedział:"powiedzcie mi co trenujecie bo chce wiedziec czy to lepsze od mojego stylu",nie chwalac sie nawet co to jest za styl...
Chcesz dyskutować,ale nie precyzujesz własnego zdania(ogólnikowo mówisz ze nie sympatyzujesz z żadną ze stron)...dziwny sposób prowadzenia dyskusji.

Zresztą to co ja mysle to moje prywatne zdanie i nikomu nie każę się z nim zgadzać.

na razie nie wiadomo co myślisz bo nie byłeś łaskaw powiedziec czy jesteś ZA czy PRZECIW niepodległosci Kosova. Nie ustosunkowałeś się nawet do kwestii pobytu policjantów z Polski...
czyli generalnie na temat nic nie napisałeś a wymagasz tego od innych?

Profilu nie mam zamiaru wypełniać bo nie mam takiego obowiązku

na temat wypełniania profilu była na forum nie jedna dyskusja,wiec skoro na tyle znasz zasady działania tego forum że mnie instruujesz jak dyskusje prowadzic to pewnie znasz wszystkie za i przeciw wypełniania profilu.

Czyli nadal twierdzisz że nie dotykając lub nie widząc czegoś nie można o tym nic powiedzieć

będzie to ledwie "liźnięcie" problemu.
To tak jak w SW,to że poznasz nazwy ciosów nie znaczy że zostaniesz mistrzem świata w danej SW.

Nawet nie spróbowałeś się dowiedzieć czegoś z innych źródeł a zabrałeś głos w temacie prosząc o linki do "obiektywnych" stron, nie widzisz tu swojego błędu ?

jedyne co zrobiłem to,to że próbowałem Ci powiedziec dlaczego ten temat nie jest tak popularny jak inne,wyraziłem zdanie dlaczego tak uważam,na co Ty obruszony stwierdziłeś że polską młodzież widać kompletnie nie interesuje to co sie dzieje w Kosovie,za to obrona przed dziewczynami już jak najbardziej...
Strach pomyślec co będzie jak w Kosovie trafisz na jakiegoś Polaka który niedawno przyjechał tam i go zapytasz co w kraju,a on powie że nie wie...

Nie kazałem Ci jasno określać po której ze stron jesteś, chciałem tylko wiedzieć jakie jest Twoje zdanie na ten temat

powtarzam po raz kolejny,sam własnego zdania nie wyraziłes a czepiasz się innych.

Zresztą nie bardzo chyba wiesz co piszesz pisząc Serb i "mieszkaniec Kosova", Serb jest tak samo mieszkańcem Kosova wiec nie rozumiem jak można powiedzieć że Serb jest cacy a "mieszkaniec Kosova ostatnia szmatą".

Pisze "mieszkańcy Kosova" bo mieszkańcy Kosova to nie tylko Serbowie,jak wiesz większośc stanowią tam Albańczycy. Ponadto nie istnieje takie pojęcie jak Kosowanie w języku polskim. Tak wiec poprawną formą jest "mieszkańcy Kosova".
---------------------------------------------------------------------------

Nie chce mi sie po raz kolejny pisac takich długich elaboratów dlatego konkretnie i na temat. Odpowiedz na pytania które sam zadałeś,czyli czy popierasz niepodległosc Kosova i czy uważasz pobyt polskich policjantów tam za słuszny? Ja na pewno tez na te pytania odpowiem.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-03-28 17:22:04

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rekordy obron pasów mistrzowskich WBA IBF i WBO

Następny temat

Zmiana przepisów w judo

WHEY premium