SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polprazol(nerwica zoladka vs.gainer )

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Tom1986 chcaiłem zapytać czy stosujesz dietę odpowiednią w tego typu chorobie? A co do stosowania gainera to jest to sprawa indywidualna, musisz spróbować i stwierdzić czy po spozyciu jego nie występują żadne objawy. Odżywki mają to do siebie że nie obciążająukładu pokarmowego i nie powinny występować żadne problemy ale tak jak napisałem jest to sprawa indywidualna. Mam podobny problem z żołąśdkiem i w moim przypadku stosowaanie odżywki nie nasila tych problemów

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Przepraszam nie spojrzałem na datę

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wyślij pytanie/powiadomkę na prv

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
Witam mialem z rok poltora roku temu wrzod na zoladku ale zaczolem brac polprazol i jakis tam inny lek i przeszlo po 1 dawce leku od 3 dni ponownie mi powraca bol brzucha i to jest podobny bol do tego jak mialem wrzod ale slabszy efekt bobolewa mnie jako tako ale zaczyna jak zjem platki na mleku z musli albo bez musli bylem u lekarza i dala mi polprazol przez 4 tygodnie mam to brac po 1 dziennie ale za miecha chce zaczac cykl kreatynowy czy moge zaczac brac ztym lekiem a jak nie to ile mam odczekac po leczeniu zeby spokojnie zrobic cykl pzdr i czekam na odp z gory dzieki
1

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Wprawdzie odświeżanie, ale myślę, że sprawa jest ważna...

2 lata temu miałem problemy z nerwicą żołądka, refluksem, nadkwasotą itd...
Brałem Polprazol przez 3 miechy, pomagał tyle co nic. Piłem jakieś inne syfy, a lekarze g**** tak naprawdę na temat wiedzieli jak mi pomóc.
Posiedziałem wtedy na różnych forach i znalazłem coś takiego jak balsam kapucyński (wpisz w google).
Generalnie jestem sceptyczny wobec homeopatii i itp. bardziej ufam farmaceutyce, ale już miałem na tyle dosyć, że zainwestowałem te 15 zł i.... naprawdę coś z czym męczyłem się od 4 miesięcy przeszło mi po ok. 3 tyg.
Niby jakieś ziółka na alkoholu robione przez braciszków, ale mi pomogły.
Zgaga od tej pory (minęło ponad 2 lata) nie wystąpiła, nie biorę żadnych polprazolów, jem wszystko, piję wszystko. Jest po prostu ok.

Polecam spróbować. Napewno nie zaszkodzi.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
chcialam wrocic do dawno juz nie poruszanego watku. czy ktos moze mi powiedziec czy polprazol moze byc stosowany przy wystepowaniu zwyklej zgagi? czy tylko do jakis powaznych chorob wrzodowych.... z gory dziekuje za pomoc! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Hej,
mam gorącą prośbę, jeśli ktoś z Was miał takie problemy jak te z tego tematu, bądź wie coś na ten temat, niech się do mnie odezwie, albo tutaj na PRV, albo na maila: [email protected], albo na gg: 9342930.
Bede bardzo wdzieczny za pomoc. I nie chodzi mi tylko o osoby ktore wszystko na ten temat wiedza, wystarczy ze ktos z Was mial takie problemy, albo cos slyszal o nich....

Z gory wielkie dzieki i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
poradżcie coś ,od lat dokuczają mi zgagi,takie pieczenie od żołądka,lekarz zapisywał mi lanzul,pomagał, a wlecie dolegliwości same mijały,teraz przez miesiąc też brałem lanzul ale po ok.2 tyg znowu mam zgagi na wieczór szczególnie chociaż raczej trzymam dietę,dostałem polprazol którego jeszcze nie zacząłem brać i zapisałem się do gastrologa ,czy miał ktoś podobną sytuację ,czy konieczna zawsze jest gastroskopia? czy da się wyleczyć refluks bez tego badania.proszę o jakąś poradę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
przez dlugi czas dokuczaly mi zgagi bole zoladka itp poszlam do lekarza ktory przepisal mi polprazol ale po tym leku nie moge spac, chce mi sie wymiotowac i mam zawroty glowy czy to normalne???
1

Alicja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
takie mogą być działania uboczne,może powiedz o tym lekarzowi to zmieni ci lek,ja też od dzisiaj biorę polprazol i takich objawów nie mam ale za to myślalam ze jak zacznę go brać to odrazu będzie ok. a tym czasem mam jakby lekką zgagę i znowu boję się jeść
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niestabilność nadgarstkalka

Następny temat

Znacie dobre sanatorium ?

WHEY premium