SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to nerwica ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
Witam. Od jakiegos czasu mam pewien problem. Postaram sie go Wam jak najlepiej zobrazowac. Mam 20 lat i od juz ok 2 lat mam dziwne lęki, boje sie smierci, to jest glowny lęk oraz roznych chorób, jak mi cos jest od razu sobie wmawiam najgorsze, z kazdym duperelkiem latam to lekarza, ktory najczesciej diagnozuje jakies drobne infekcje ktore wogole nie sa grozne, sa dni ze te lęki sa silniejsze, czasami wogole ich nie ma, a czasem sa dosc silne. Oprocz tego ostatnio pojawily sie problemy ze snem, czasami sie budze w nocy, jestem osoba ktora moze spac bardzo dlugo, nigdy nie mialem zadnych problemow ze spaniem, ale ostatnio sie pojawily, moze spowodowane to jest moim ostanio nieodpowiednim trybem zycia, ale nie jestem pewien. Innym objawem jaki zauwazylem, jest uczucie jakby ktos mna sterowal czasami, mam wrazenie ze robiac codzienne czynnosci, robie to swiadomie ale tak jakby ktos mi kazal zrobic to czy tamto, ogarnia mnie najczesciej wtedy strach, ktory pojawia sie znikad np. jednego dnia cwiczylem na silce, po skonczonym treningu gadalem z kumplem z silowni i chcialem polknac sline a nie moglem, mialem dosc sucho w ustach i nie moglem polknac sliny, ogarnal mnie strach ze zaraz umre itp. i sie szybko ubralem i wyszedlem w panice. Albo tez jednego razu siedze u dziewczyny w domu, Ona cos w kuchni robi, przyszedl jej brat i rozmawiali ze soba i sie wyglupiali, ja ich obserwowalem i nagle poczulem lek, nie wiem skad i szybko poszedlem do lazienki i przemylem twarz zimna woda bo nie wiedzialem co jest grane. Dzisiaj obudzilem sie w nocy i poszedlem do lazienki zalatwic potrzebe, po drodze zahaczylem o kuchnie bo glodny bylem i zrobilem sobie cos do jedzenia i wrocilem z tym do lozka, zjadlem i chcialem sie polozyc dalej spac, nie moglem zasnac, wiec wlaczylem telewizor, i ogladajac mialem dziwne uczucie, nie wiedzialem czy spie czy sie juz obudzilem i nagle pojawil sie strach, strach przed tym ze umre, ze cos zlego mi sie stanie, ze zaslabne zaraz i szybko poszedlem do innego pokoju i usiadlem sie na fotelu i zaczalem czytac gazete zeby sie uspokoic. Moglby mi ktos pomoc w tej sprawie? Moze ktos wie co moze byc przyczyna takiego zachowania niekiedy mojego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest zespol leku napadowego F41.0. Podobno pomagaja trafione tabletki, o ile ktos chce jechac na tabletkach. Co do psychiatrow, to moga jeszcze bardziej utwierdzic czlowieka w niemoznosci wyjscia z tego za pomoca jakich zmian realnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
stasznie dziwne idź chłopie do psychiatry, on ci to zdiagnozuje, nie znam się na chorobach psychicznych, ale po swojemu powiedziałbym ze to bardziej paranoja nie nerwica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Zdecydowanie do psychiatry na konsultację.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9446
Brałeś ostatnio jakieś narkotyki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
zgadza sie, tylko psychiatra, to moze byc jakas forma depersonalizacji, a to nie jest normalne

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
narkotykow nie, raz w zyciu probowalem marichuany tylko, ale to juz dawno temu, myslalem ze to moze byc zwiazane z dziecinstwem, wychowywalem sie w domu gdzie Ojciec pil i robil awantury itp. nadal problem Ojca jest bo pije ciagle wiec moze to od tego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
a i czy moze to byc poprostu spowodowane stresem ? ostatnio przygotowania do matury, nie chce zawiesc Mamy, cche zdac, egzamin zawodowy tak samo, ostatnio tez mialem nie najlepsze relacje z dziewczyna, zaczelo sie troche psuc miedzy nami, ale juz coraz lepiej jest, do tego Ojciec ktory pije, na kazdym kroku stres, a jak pojde sobie gdzies z kolegami na piwo, albo jestem czyms zajety i nie mysle o niczym to jest wszystko ok, moze to poprostu byc wina stresu? bo psychiatra mi sie kojarzy z jakimis czubkami tylko, a wydaje mi sie ze nie jest tak zle, bo to co pisalem to mialo miejsce w przeciagu okolo 2 miesiecy, takie w sumie 3 - 4 sytuacje ktore opisalem, jak ktos mial cos podobnego to z checia poslucham, kazda rada bardzo sie przyda i chcialbym aby ktos kto sie zna wypowiadal sie na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3757
George ja mam podobnie do ciebie tylko u mnie sie zaczelo 4 lata temu jak palilem ziolo nawet jak odstawilem to nie przeszlo mam tak do tej pory ale juz coraz mniej, nauczylem sie nie myslec o zlych rzeczach ;) nie pije alko zadnych uzywek itp max 1 piwko czasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
no tak, najgorsze jest jak sie o tym mysli, bo jak robie cos to jest wszystko ok, ale jak przypomne sobie ze cos mi jest albo bylo nie tak to to wraca, a co do uzywek to czasem piwo wypije, nic wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Zdecydowanie stres :) Mam to samo jeżeli mam wolne od szkoły i praktycznie zero obowiązków wszystko ustaje jak tylko więcej obowiązków , mniej czasu dla siebie odrazu jakieś dziiwne stany lękowe problemy ze snem ciągle zmęczenie budzeni się w nocy . A te konieczności wykonywania określonych czynności to nerwica natrectw dobrze przedstawiona w filme "Dzien świra" . Przynajmniej tak to się przedstawia psychologiem nie jestem więc lepiej idz i się dowiedz co z tym zrobić . Jeżeli spożywasz duże dawki alkoholu odstaw je pierwsze co to , to ci powie psycholog .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5399
To może być początek nerwicy. Jej przyczyny to m. in. stres i błędy w wychowaniu więc lepiej biegnij do psychologa on ci powie czy wizyta u psychiatry jest konieczna. Nie lekceważ tego bo źle się to dla ciebie skończy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

uporczywy kaszel

Następny temat

Problem z oczami. Soczewki

WHEY premium