SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Policja spałowała kibica z dzieckiem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8977

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
B. ?
jak leci? pare lat sie nie słyszeliśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Panowie, to nie spam -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12851
S. vel M. ;P (zastepca b.:P)

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Menelek 2 pytania:
- jeżeli kibice są tacy super to dlaczego na każdej zadymie rzucają się po frajersku w kilku na jednego?
- czemu kibice płaczą, że ich policja obraża i niby stoją spokojnie obok policji a jak odejdą na kilka metrów to zaczynają rzucać kamieniami? (kumpel w psach był na szkółce to opowiadał co się działo, jest zadyma stoją spokojnie niby obok i jak pies powie, żeby *******lali to wielce obrażeni, a odejdą kilka metrów i już rzucają)

I wogóle na logikę: jeśli nie chcecie, żeby policja była na stadionie to nie róbcie zadym i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
- jeżeli kibice są tacy super to dlaczego na każdej zadymie rzucają się po frajersku w kilku na jednego?

Policja też idzie w kilku na jednego, więc to nie jest argument.

- czemu kibice płaczą, że ich policja obraża i niby stoją spokojnie obok policji a jak odejdą na kilka metrów to zaczynają rzucać kamieniami?

A czemu policja jest mocna jak odejdzie kilka metrów i strzela z tych swoich "armat" w plecy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
dyskusja przyjęła wymiar bez sensu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
"Policja też idzie w kilku na jednego, więc to nie jest argument."

Ty sobie żartujesz teraz? Co policja może jeszcze powinna na gołe pięści 1 na 1? Policja ma rozgonić bydło, a kibice wielce honorowi to tak jak tu np:


Podleci grupa w kilku na jednego i "sprzeda kopa" i podnieca się potem pół roku jacy to z nich kozacy... I nie gadaj mi tu, że to są lamusy a u Ciebie w klubie są bojówki i oni tak nie robią bo to i tamto. Na stadionach w Polsce wszędzie tak jest, banda frajerstwa, lamustwa i tyle... I te magiczne jak się argumenty kończą "to powiedz im to w twarz", ta powiedz im to w twarz co z tego, że większość można rozwalić jak i tak jak coś zwrócisz uwagę to się zleci grupa obszczymurków i da "w******l" albo znajdzie się jakiś poyeb co pomyśli jakby to było fajnie jakby tu komuś kosę sprzedać...

"A czemu policja jest mocna jak odejdzie kilka metrów i strzela z tych swoich "armat" w plecy?"

A czemu goście którzy dostają zaczynali? Co Ty wogóle gadasz za głupoty... Nie chcecie psów na stadionach to siedzieć spokojnie i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"A czemu policja jest mocna jak odejdzie kilka metrów i strzela z tych swoich "armat" w plecy?"

a co ma stać i się patrzeć na bandę bydła? jest coś takiego jak porządek społeczny i zasady zachowania społecznego, jak ktoś je łamie to moim zdaniem powinien dostać w******l od policji i prawo powinno na to zezwalać, jak do kogoś nie docierają argumenty słowne - powinno się użyć siłowych (pod warunkiem że policjant/ci ma/ją faktycznie rację) i takie jest moje zdanie. spokojni ludzie zasługują na poczucie bezpieczeństwa i za takimi powinno stać państwo prawa, wszelkie patologie należy traktować ostro.

no a że są policjanci-prawdziwe psy którzy tylko patrzą żeby kogoś udupić to inna sprawa. sam kiedyś o mały włos nie miałem kłopotów przez takiego "domyślnego" detektywa wioskowego - za coś co zrobił koleś z mojego miasta którego ledwie z widzenia znałem, a pies takie domysły snuł że głowa mała

PS Menelek pamiętam
B chyba do dziś tam siedzi

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2008-05-26 02:53:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Mariusz_1979 a jakiś pomysł na rozwiazanie tego problemu?
Tzn tego żeby policjant jako że ma pełnić role tego który pilnuje porządku w sposób należyty a nie bawi się w szeryfa z Texasu z wieku XIX ?
Bo widzisz...moze i w******l sie co niektórym należy,ale co niektórym nie znaczy prewencyjnie wszystkim

a pytam Ciebie,bo odniosłem wrażenie że w pierwszym akapicie chcesz by lali gdy trzeba a w drugim akapicie tylko wzruszasz ramionami gdy sie trafi prawdziwy pies który musi komuś przywalic by lepiej spać(tak jakby nie było innego sposobu)

PS: Panowie,darujcie sobie dokazywanie wzajemne kto jest kozak a kto leszcz bo leci w iluś tam na jednego...to,jak wspomniał shnosnas bez sensu

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-05-26 03:03:56

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Przede wszystkim nie klasyfikujcie od razu przeciwnika działań policji jako kibola i chuligana. Ja daleki jestem od stwierdzeń typu CHWDP (czy też HWDP dl analfabetów) i nawet nie lubię piłki nożnej a kiboli również uważam za bydło.
Ale nawet takie bydło ma prawa, które należy respektować. Jeżeli damy milczącą zgodę policji na nadużywania siły wobec takich osobników (co już de facto ma miejsce) to za chwilę staniemy przed pytaniem o definicję "bydła". Czy są nim małolaty na osiedlu? Duzi, łysi goście? Posiadacze BMW i skórzanych kurtek?
I za chwilę może się okazać, że sami podpadniemy pod którąś z kategorii i zostaniemy skopani przez patrol ku uciesze reszty społeczeństwa.
I jeszcze uprzedzając- miałem głównie kontakt z policjantami z kryminalnej czy CBŚ i zachowywali się uprzejmie i kulturalnie.
Ale pamiętem jak za małolata byłem na paru meczach wyjazdowych jako zwykły kibic i mam w pamięcie jak policja w Bytomiu zrobiła nam "ścieżkę zdrowia" ot tak dla zabawy albo słynną awanturę w Chorzowie gdzie awantura zaczęła się od prośby kibica o możliwość wyjścia po oranżadę a skończyła na strzelaninie z broni gładkolufowej.
Więc niestety zdanie o prewencji mam wyrobione.
A sposób na rozwiązanie- interwencje zdecydowane ale wyławianie osobników agresywnych a nie pałowanie jak leci. I surowe kary za wykroczenia na stadionie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ochrona w USA vip i nie tylko

Następny temat

agresywny strach

WHEY premium