SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ochrona w USA vip i nie tylko

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
Witam mam do was pytanie.Wiecie jak jest z ochroana w USA,piszcie wszytsko co wiecie.INteresuja mnie wymagania szkolenia,zarobki,jak jest ze znalezienim pracy itp.Wiem ze tam napeano sa duze wymagania i szkolenia to nie to co u nas bo to co jest w POlsce to paranoia(wiem bo moj ojciec pracuje juz troche w ohcronie)Chodzi o rozne rodzaje ochrony miedzy innymi vip-ow,ale nie tylko.

Przy okazji zapytam bo dokladnych info nieznalazlem jak jest u nas i rowniez w USA z naborem do Jednostki specjalnej,antyterrorystycznej a takze do komandosow(moze byc tez jak jest z BOREM)?Jakie wymagania co musisz umiec jakie szkolenie.CZy mozna do takich oddzialow dostac sie bez wojska a z samym specjalnym szkoleniem.NApiszcie mi wszystko co wiecie o tych sprawach bo jestem zainteresowany byc moze to bedzie moja przyszlosc,o ktorej juz trzeba zaczac myslec.
Zawsze mi sie podobaly glownie na filmach akcje komandosow oddzielow specjalnych itp.Takze amerykanska ochrona.POprostu wszystko co ma w sobie triche adrenaliny i to cos, a nie takie zwykle wojsko czy zwykly policjant niedaj boze:P.POzdrawiam i czekam na info.
Z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Taaaa,w USA wszystko jest lepsze,piękniejsze,nawet takie zwykłe wojsko,czy zwykły policjant nie daj Boże...Jak mówi mądre przysłowie :"Wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma".

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-05-20 00:41:49

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Motywacja do bycie komandosem - bo fajnie to na filmach wygląda

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WAŻNE dla kandydatów na żołnierzy lub idących do wojska

Następny temat

Policja spałowała kibica z dzieckiem

WHEY premium