SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze syfki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260
Jak radzicie sobie z pojedynczymi syfkami tak aby szybko znikaly hm... ?? Macie jakies swoje metody czy urzywacie produktow danej seri ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
po pierwsze zamiast zakladac nowy temat moglbys podczepic sie pod inny o pryszczach/wypryskach itd.

kazda firma oferujaca kosmetyki antytradzikowe ma w serji punktowy zel/preparat na pojedyncze''syfki''!

ja pisalam w innym temacie czego ja uwzywam takiej masci flucinar ona nie jest typowo na wypryski ale daje rade !

pozatym musisz isc do drogeri,apteki i porposic o pomoc ! na kazdego dziala co inego.

Zmieniony przez - malutka_k w dniu 2006-09-02 12:22:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260
Zauwarzyle mwlasnie ze nie na kazdego dziala poniewaz jak stosowalme jakiekolwiek punktowe masci z seri loreal czy innych to odrazu na twarzy mialem pelno ropnych co wczesniej mi sie nie zdazalo . Bylem w aptece i farmaceuta polecil mi jedna masc na pojedyncze wypryski acnefan i musze przyznac ze to mi pomagalo ale tlyko przez pierwsze 3 miesiace pozniej juz tak dobrze nie radzil sobie z pojedynczymi wypryskami. No i szukam kolejnego produktu ktorego dzialanie bylo by niszczace dla moich syfkow.
Dlatego tez pytamlem sie o domowe sposoby jak zwalczyc pojedynczy wyprysk byc moze ktos z was ma takie sposob ktory mu pomaga i moglby pomoc komus innemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
a stosowales benzacne?? bardzo wiele osob go chwali ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260
Hm ..... Nie stosowalem ale cos o nim slyszalem o 2 wersjach tego produkty mocniejszej i slabszej a tak pozatym to nic o nim nie wiem wiecej byc moze to by mi pomoglo , musze przejsc sie do samobslugowej apteki i zbadac ten produkt i jego dzialanie .A tak apropo to mam jeszcze takie male pyanko bo nadal stosuje ten acnefan o ktorym pisalem i jeston strasznie mocny odbarwil mi juz kilka recznikow :/ stosuje go na twarz 3 razy dziennie nawet gdy syfek jest juz zagojony i nie bol ale strasznie mocno wysusza mi mijesce w ktory mbyl syfek i zostaja po nim takie czerwone plamki a skora w tym miejscy sie luszczy czy moze pozostac mi po takim doszczetnym wysuszaniu blizna ??A jak jestesmy juz przy pytaniach to dorzuce jeszcze jedno czy moge stosowac maseczke oczyszczajaca na ropne wypryski??

Zmieniony przez - JA ADI w dniu 2006-09-02 13:16:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
pojedyncze syfki powiadasz, czyli znaczy ze chyba nie ma ich duzo, moze te srodki sa za mocne na to, moze wystarczy jakis korektor? one sa wszystkie antybakteryjne i wysuszajace, ja tak robie z pojedynczymi. Nie ma po nich czegos takiego ze skora jest w tym miejscu wysuszona ze az slad pozostaje, wysusza ale nie na tyle zeby skory nie doprowadzic do porzadku, do tego ladnie maskuja (polecam korektor w "olówku" Dermiki, obustronny, z jednej strony ciemniejszy z drugiej jasniejszy, koszt ok 40 zł ale starcza na dlugo i jest rewelacja wg mnie).
co do tamtych pytan nie wiem to nie bede sciemniac.
jesli nic ci nie pomoze to idź do dermatologa, moze on cos wymysli na te pojedyncze syfki..


zreszta.. teraz jest tyle tych roznych specyfików ze jesli cos ci pomaga tylko okresowo, zawsze mozna potem zmienic na cos innego.. Generalnie to nie tyczy sie tylko syfów, tak samo jest z szamponem, odzywkami, kremami. Przewaznie jest takze po jakims czasie trzeba zmieniac

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-09-02 14:00:01

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781


na pojedyncze syfki znalazlem w domu cos takiego..^^

Lecz nie moge powiedziec czy dziala czy nie bo nigdy tego nie uzywalem..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 976
Po kremach z loreal miałes wyspy dlatego ze zanim ten kosmetyk zaczyna leczyc wyrzuca na wierzch wszytsko to co masz pod skórą, benzace rownierz odbarwia tkaniny ale wiele osób chwaili go sobie..mimo ze podraznia cerę i wysusza, jesli masz ropne wypryski to powinna sie sprawdzic maśc cynkowa , ( aptece 2 zł)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260
masc cynkowa juz stosowalem ale co do tycg gwaltownych wysypow to racja ze najpierw wszystko wyrzuca na wieszch a pozniej goi , ale poczatki sa zawsze najgorsze hm .. moze jednak wyprubuje benzacne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oxycort z Jelfy dostepny w kazdej aptece bardzo dobra masc



Zmieniony przez - -ban-an- w dniu 2006-09-03 00:38:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
Maniek to co dales jest skuteczne tylko po skonczeniu jednej tubki trza z miesiac przerwy bo sie skora przyzwyczaja

We gonna break

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szkło w stopie

Następny temat

Kontuzja kolana

WHEY premium