SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojawianie się rozstepów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez W Z O R EK z działu Wyciskanie, Dwubój i Trójbój Siłowy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
Witam mam pewien problem mam 15 lat i 2,5 letni starz treningu zaczeły mi się pojawiać rozstepy pod pachami na łudach na barkach i motylkach uprawiam trójbój siłowy wyciskam na klatkę 140 kg myslę że to jest niewielki wynik na rozstępy zaczeły pojawiać się tagrze na bicepsie przy 40cm w obwodzie czy to jest normalne że mam tak dużą ilość rozstepów??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7412
Czy to aby nie prowokacja? Dziwne jest dla mnie to ze te zaczołbyś trenowac trojboj w wieku 12lat! a z rozstępami do działu uroda w podwieszonym temacie dowiesz sie co jak i dlaczego.

btw. następnym razem uzyj słownika ortograficznego

Pozdrawiam!

Sie skacze sie pływa ciałko też sie zaj**iste ma, bajerka jest. No pain, No gain. Go out here and start train.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
dlaczego od 12 lat chyba mały błąd popełnileś a trójbój ćwiczę o niecałego roku prosze trzymać się tematu a nie od niego odbiegać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7412
Napisales ze masz 2,5 letni staz i ze trenujesz trojboj.
Co do tematu to mowilem juz dział uroda

Sie skacze sie pływa ciałko też sie zaj**iste ma, bajerka jest. No pain, No gain. Go out here and start train.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ja wale, chłopie, czy ty wiesz ze w jezyku polskim istnieje cos takiego jak ortografia?????????????????????????????????? szczyt szczytów doslownie (łuda mnie zabiły szczerze mówiac )
poza tym temat był poruszany milion razy

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Popatrz na to pozytywnie, "trójbój" napisał poprawnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no niby ale potem patrzysz na takie bzdury i sam zaczynasz błedy robic

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
A gdzie my jesteśmy te forum ma w regulaminie napisane żeby nie robić błędów ortograficznych?? ja będe pisał jak mi się podoba a wy zamiast krytykować powinniście doradzić coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
błedy to sie kazdemu zdarzaja, ale takie razace? trzeba troche myslec nad tym co sie pisze, a nie ze "bede pisac jak mi sie podoba"
doradzilam WYSZUKIWARKA!!! zobacz ile tu tego masz, tylko nie mów ze tu sa same niepotrzebne rzeczy i nic z nich nie wynika
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=rozstepy

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
Dziękuję bardzo o to mi włąsnie chodziło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stabilizator ale jaki?

Następny temat

tatuaz a silownia

WHEY premium