SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podwyżka cen

temat działu:

Biuro Obsługi Klienta

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4896

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Jak pewnie zauważyliście, nie wszystkie rzeczy zdrożały. Te których cena poszła w górę, podrożały przeciętnie o 10-20 zł, co przy cenie ponad 200 zł nie stanowi dużej różnicy.

Jeśli chodzi o podwyżkę cen, to spowodowana jest ona kilkoma rzeczami:
1. Poprawienie jakości pakowania ( mocniejsze kartony, wypełnienie itp. ) w celu zmniejszenia ilości uszkodzeń w przesyłkach krajowych i międzynarodowych.
2. Wzrost opłaty paliwowej w firmach kurierskich - nie chcieliśmy zwiększać kosztów przesyłki i pakowania, dlatego wrzuciliśmy podwyżkę w produkty, aby wzrost rozłożył się na wszystkie sprzęty.
3. Jesteśmy na ostatnim etapie wprowadzania Europejskiego Certyfikatu Bezpieczeństwa dla produkowanego przez nas sprzętu. Oznacza to, iż będzie to jedyny sprzęt domowy, sprawdzony krok po kroku pod kątem bezpieczeństwa przez niezależną instytucję certyfikującą i oznaczony międzynarodowym znakiem bezpieczeństwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
4. Obciążenia wszędzie na rynku, zarówno o konkurencji są w tej samej cenie - na to nie mamy wpływu, tu ceny dyktuje odlewnia.
5. Warto zwrócić uwagę, że nadal mamy promocyjną wysyłkę powyżej 999 zł za 99 zł, powyżej 2000 zł - GRATIS oraz bezpłatny odbiór w POT-ach.

Te rzeczy spowodowały tą nieznaczną podwyżkę - 10 zł na ławce, przy tej jakości, naprawdę nie robi różnicy - i tak trzymamy najlepszą cenę w stosunku jakość/cena.

Pozdrawiam,
Michał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 167 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4109
Myślę, że bezpieczna wysyłka w twardym kartonie i z wypełnieniem to nie zmartwienie klienta tylko Marbo i ten koszt powinni wziąść na siebie, ale to takie typowo polskie zachowanie ...

Nie słowa, lecz czyny świadczą o ludziach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poręcz z 130 na 150 :| KETLER WITAJ

haha jak to jeszcze napisali skreslili 160 i napisali 150.. a tydzien temu bylo 130..

Zmieniony przez - woldim w dniu 2012-09-23 20:28:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
suwnica na nogi z 1699 na 1999zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43770
I tak jestem zmuszony dokonać zakupu w marbo ponieważ kelton ma drążek i poręcze w mało atrakcyjnej cenie i dlatego wysokie koszty wysyłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Arexxx: Sam widzisz, że ceny trzymamy naprawdę dobre, a stosunek ceny/jakości wypada rewelacyjnie.

Tak jak napisałem, podwyżka w większości produktów jest minimalna - 10-20 zł, także nie ma co rozpaczać.

Spójrzcie na to inaczej: będziecie posiadać sprzęt sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa przez niezależną jednostkę certyfikującą i wydającą międzynarodowy znak bezpieczeństwa. Oznacza to, że otrzymacie sprzęt w 100% bezpieczny i sprawdzony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4640
to jak kupiłem sprzęt z miesiąc temu to nie jest on w 100% bezpieczny i sprawdzony? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Haha, to ten sam sprzęt. Tylko bez certyfikatu, więc jest bezpieczny. Ale nie masz nalepki :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
w newralgicznych miejscach, w których spawy mogły by się rozejść, będzie umieszczona supermocna naklejka z certyfikatem;)

+10~20zł na produkcie wychodzi mnie 200 zł na zestawie, pomieszało mi to plany, a może jednak galaxy sIII?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zamowienie 30904

Następny temat

Nie odebranie przesyłki

WHEY premium