SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podwyżka cen

temat działu:

Biuro Obsługi Klienta

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4893

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Dokładnie, tak to będzie ;)

W Polsce użytkownicy przykładają jeszcze mniejszą wagę do certyfikatów, ale wymusili to na nas odbiorcy z Niemiec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z 750 na 850. Troche zmienia mi to plany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
gdzie te 10-20zl? ja widze 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pozniej podlicze wam ile drozej wyjdzie moj zestaw. ale juz teraz widze ze malo nie bedzie. porecze w gore 40zl, stojaki 20 drozej niz prawie miesiac temu. na dwoch rzeczach mamy 60zl a zakup mial byc duzo wiekszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Temat jest bez sensu - są nowe ceny, wytłumaczone dlaczego. Pewne produkty zostały usunięte całkowicie ( worki pełne 180 i 150 cm ) ze względu na drastyczny wzrost stawek przez firmę kurierską ( gabaryt ). To samo dotknęło dłużyce ( ponad 2m i duży karton ), czyli MH-W003, MS-U010 - stąd wzrost ceny tych produktów.

Kto kupił taniej, ten kupił - teraz są nowe ceny i one obowiązują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
zeby jeszcze bylo prawdziwe. ale takie jest oficjalne wiec ok

a tak ogolnie to zestaw wychodzi 115zl wiecej niz miesiac temu. jeszcze przemysle zakup. pozdrawiam

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2012-10-03 16:48:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1047
Ja sobie stoję z boku i przyglądam się poczynaniom firmy Marbo zbierając jednocześnie na sprzęt.
Boli mnie niestety (w moim odczuciu) marketing firmy, ponieważ widzę ze najważniejsza jest sprzedaż.
Początkowo firma chwaliła się spawanymi konstrukcjami, teraz robi skręcane (pamiętam że ponoć że chodziło o koszty transportu). Jak się przyjrzeć to teraz Kelton (z którym Marbo w tej materii konkurowało) ma więcej elementów spawanych i wygląda solidniej. Taka na przykład brama rack, ma skręcane wszystko a cena wzrosła z 800 lub 900zł na 1200zł. Dla mnie to robienie idioty z klienta.
Teraz wygięte profile. Powstała cała seria nowych sprzętów na giętych profilach. Super to zareklamowano a moim zdaniem giętarka (mimo że nie tania) zwróci się szybciej niż spawacz. Dlatego jest to oszczędność a nie tworzenie super nowoczesnych konstrukcji dla wymagających klientów (oczywiście firma nic takiego nie pisała, ja mam takie odczucia). Boli mnie to, że pod pretekstem unowocześnienia konstrukcji (przykład - brama rack), powstały nowe sprzęty, które są droższe niż ich starsze odpowiedniki.

Generalnie szanuję firmę Marbo ponieważ robią dobry sprzęt który widziałem na własne oczy, jednak chciałbym aby wiedzieli, że nie każdy da się nabrać na bądź co bądź dobry marketing.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
...

jednak nie wazne. szkoda slow. pozdrawiam. bez odbioru

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2012-10-03 19:10:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
a ja się zawiodłem, marbo powinna się dostosowywać do gospodarki a jak wiadomo kryzys w Polsce się nasila. Mi nie są potrzebne jakieś ładne obicia, super gięte profile. Ważne żeby sprzęt był dobry i tani. Powiem tak, uważajcie Marbo jak ktoś ma kasę na podstawowy sprzęt i kasę na reklamę to ładnie się wam wbije na rynek i będziecie mieli straty ;) dofinansowanie od urzędu to 20k i za te pieniądze można już kupić cały sprzęt wraz z giętarka. Ponadto taki osobnik nie musi opłacać aż tylu pracowników a tym samym nie musi tyle brać za sprzedaż. Gdybym nie miał takich priorytetów jakie mam to wszedłbym z kimś w w spółkę i mielibyście problem ;) zwłaszcza że mam dopiero 20 lat i nie mam rodziny.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zamowienie 30904

Następny temat

Nie odebranie przesyłki

WHEY premium