SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podrażnienia po goleniu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 901
Ludzie, żadnych szarych mydeł! Zwłaszcza przy trądziku.
Szare mydło ma to do siebie, że zmienia naturalne pH skóry (z kwaśnego na zasadowe). Do tego narusza barierę hydrolipidową, przez co osłabia funkcje ochronne. Skóra stanowi wtedy otwarte wrota dla nadmiernego rozrostu wszelkiego rodzaju bakterii.

Zawsze kiedy piszesz głupie posty Bóg zabija kotka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Tak tak tak... Gdyby nie pomagało mi te szare mydło to wogole bym o nim nie pisał... Przed nami to robili nasi ojcowie, dziadkowie i jakoś do dzisiaj to zostawiało...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8595
Racja mydło jest dobre, przez lata stosowano do golenia ale zwykłe bez jakis dodatków zapachowych bo onbe też podrażniają,zarost dobrze trzeba zmiękczyć i do tego najlepszy jest pędzel i kolejna ważna rzecz to dobra ostra maszynka bo od tępych jednorazówek podraznienia są najgorsze, polecam zwykłe żyletki... donJAZYResko jaką maszynke stosujesz?

Zmieniony przez - Krzyno60 w dniu 2009-02-03 13:03:53

Krzychu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Niezawodną Gillette M3 Power... Żadne inne jednorazowki mi nie podchodzą. Ostrza do 2 miesięcy są jak najbardziej sprawne, pasek nawilżania za szybko nie schodzi... No jest rewelacyjna. Ale mam zamiar kupić ta nową Fusion. Ostrze więcej, brzmi ciekawie...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
przestancie polecac to szare mydlo, bo mu tylko zaszkodzicie...
i tez nie polecalabym kremu z avonu zwlaszcza z serii clearskin.
emolium i inne tego typu jak najbardziej dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Nioonia...mnie nie szkodzi ani Krzynowi, więc o co chodzi? Co nie którzy moi kolędzy tak samo golą się na szare mydło i tak samo są zadowoleni... Moja skóra na twarzy teraz wygląda o wiele lepiej, i te bliskie "koleżanki" zwracają na to uwagę

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 381
Ja mam tą najnowszę gillete fusion z 5 ostrzami na baterie. Tylko że bardzo szybko schodzi pasek nawilżający...

To nie wiem. Co z tym mydłem ?

http://l******.zxy.me/
Odbierz swoje PSP za darmo!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
To jest forum i tu zawsze każdy ma odmienne zdanie. Moim zdaniem jest ok. Mnie pomaga. Pozdro

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
a moim zdaniem mydlo moze byc zbyt drazniace i nie kazdemu sluzy. mozesz miec potem przesuszona, sciagnieta skore.
moj chlopak mial podrazniona skore goleniem wiec nie golil sie codziennie tylko co 2-3 dni, jak zaczal uzywac dobrze nawilzajacego kremu to skora byla w duzo lepszej kondycji.
tylko ze on nie ma problemu z tradzikiem.
przez te rozbieznosc zdan najlepiej spytaj o to swojego dermatologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 381
Zakupiłem sobie pędzelek, mydło i balsam nawilżający z nivea.
Jutro pierwsze golenie z tym sprzętem.

Życzcie powodzenia!

Ps. Może się źle wyraziłem, nie mam juz praktycznie problemu z trądzikiem. Jedynie gdzie niegdzie blizny po trądzikowe

http://l******.zxy.me/
Odbierz swoje PSP za darmo!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chyba przepuklina - pytania

Następny temat

Szczepienia przeciw grypie

WHEY premium