SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podróbki Atomica ..?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
tren biłem akurat z atomica i działał kozacko(ale to jakies 3 lata temu było) .. deke biłem w tamtym roku i choj wie czy działała tak szczerze mówiąc i za bardzo tez nie pamiętam czy tak wyglądala czy inaczej wiec pytam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
wbiłem 6 butli bolda z atomica i krótko mówiąc h.u.j.n.i.a

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
przecież nie ma wyjepek zdecydujcie się w końcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
Gumbas bo w atomicu nie ma bolda... to samo z deką

tren też, nie znam nikogo kto by wbił trena atoma i był zadowolony


tak jak mówie... tylko testy i orale są wporządku to moge przyznać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
zawodnik teraz już wiem że tam nie ma bolda ale wątpię żeby on był w ogóle dostępny w PL

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
ja teraz bije bolda z DNA

ale ciężko coś mówić o takich książkowych efektach... to nie jest tren że przyyebiesz i zaczynasz sie dusić a żyły wyłażą jak hulkowi

apetyt mam mega podkręcony, jakość robie lepszą niż zwykle na cyklu ale to może być też kwestia dobrej diety...

no nie wiem... jedno jest pewne, boldek to kosmetyk za duże pieniądze a te same efekty jak nie lepsze można zrobić na winstrolu



Zmieniony przez - zawodnik89 w dniu 2010-05-04 15:45:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Deca Grecka na rynku a wy jakies undery bijecie...po co ?

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 263 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2695
Moim zdaniem fake, i mowie z pewnoscia 99% ta czcionka przerywana to pierwsza rzecz ktora rzuca sie w oczy. Druk na drukarce w domu, na papierze naklejkowym i inny odcien kolorow.
Zaczeli walowac atomika i phoenixa. Wiec radze zaopatrywac sie u pewnych dostawcow, ktorzy maja te towary od "zawsze" w ofercie, zeby pozniej nieplakac i niemowic : "polasilem sie bo bylo 6zl taniej, a teraz wydaje 200zl za wizyte u chirurga, zeby cial dupe"
Ale hologram od feniksa porazka mogli sie postarac chlopaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
właśnie naklejka jest śliska i ładnie odbija w świetle dziennym(tak tęczowo) na fotkach aby to jakoś tak dziwnie wygląda i ta czcionka na żywo też normalnie wygląda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska

Następny temat

Bardzo dziwny zastrzyk

WHEY premium