SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podróbki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8144
Wiadomo, że leki tj. metanabol, omadren, testosteron sa produkowane w jakimś ograniczonym zakresie ponieważ nie mają aż tak dużego zastosowania klinicznego, w medycynie są zadko zapisywane pacjetą. Zastanawia mnie skąd więc bierze się powszechność dostępu tych środków na czarnym rynku. Wiadomo, że wyrabiane sa podróbki. I tu właśnie zastaniawiałem się ostatnio czy każda podróbka jest nieskuteczna w działaniu? Napewno działają sterydy, kiedy np. podrobienie polega na tym iż diler zamienia substancje i sprzedaje inna tanszą, ale również zawierająca aktywny srodek. Czy na czarnym rynku wytwarza się sterydy, w zakresie własnej produkcji o działaniu zbliżonym do tych aptecznych i jeśli tak to jak bardzo skaplikowany jest to proces? Pytam z czystej ciekawości.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Wytważa się ale nie w polsce. Proces jest napewno skomplikowany.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8144
A te nasze krajowe też robi się poza granicą, skad jest tyle tego na czarnym rynku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
Po co podrabiac cos co kosztuje 1zl za amp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
Sa podrobki dzialajace i nie dzialajace, a proces wytworzenia jest dosyc skomplikowany.

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
istnieją również przecieki z Jelfy kiedyś słyszałem iż wyprodukowane tam towary są wynoszone... zdaje mi się iż nadal tak jest chodź Jelfa niby ma dobrą ochrone i zapewniają że nic nie da sie wynieść...

"Bydgoszcz moim miastem moją siłą!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
Przecieki

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a z polmosu wynosili spirytus w gumiakach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62299
Z jelfy towar idzie do hurtowni a tam się już ulatnia takie moje zdanie. Sam chcę zagadać szefa siostry w takiej hurtowni

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8144
No właśnie skoro część pochodzi z produkcji fabrycznej, to nie możliwe, że nikt o tym nie wie, nikt tego nie kontroluje. Przecież realne zapotrzebowanie dla chorych jest naprawde małe, więc jak są uzasadnione taki ilości jakie trafiają na rynek. A wracając do kwestii producji działających podróbek, to ciekawi mnie czy ktoś potrafi choć w części ten proces teoretycznie przybliżyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iniekcja w udo - długość igły

Następny temat

Co dla 18-sto latka 191/87kg

WHEY premium