SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podróba?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1245
Witam. Planuje dołożyć do cyklu npp. Aktualnie niemam jak robic badań bo jestem za granicą a tutaj jedynie ze skierowaniem od lekarza. Mam dwie butlę npp I planuje je dorzucić na 6 tyg. Jak to jest z ta Prolaktyna? Będę mógł jakoś zapobiegawczo używać cabastera ? Czy przy tak krótkim stosowaniu wybije prolke ?
Badania będę mógł zrobić dopiero po tych 6 tygodniach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1245
Dobra już przyjąłem caba i ari. Jest sens zrobić sobie jeszcze w.piatek badania ? Bo potem kolejny raz bede miał możliwość na koniec grudnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ankieta działu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1245
1.WIEK: 27
2.WAGA:86
3.WZROST:176
4.WYMIARY:
-Biceps:42
-Klata:
-Udo: 61
-Talia: 87
5.STAZ NA SILOWNI: 8 lat z przerwami 3 lata caly czas
6.CEL SUPLEMENTACJI: masa
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: test winstrol tura
8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
9.POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę) 14%
10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
11.WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:
-Przysiad:
-Mc:
12. Czy masz dietę?
Tak
Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/***_!!!_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE__Ankieta_Działu_!!!_***-t361131.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ciężko powiedzieć jaka masz prl na ta chwile i jak podatny jesteś na prl
Dodatkowo znaczenie będzie miało czy pilnujesz e2 czy jest wysoko
Jak bym miał dac w ciemno to dal bym po jakiś 3 tyg tego npp 1/2 caba i resztę regulował po badaniach
U mnie jak e2 jest w okolicach widelek to nawet combo deka/tren mało ciągnęły prl w górę
Sprawa indywidualna tak naprawdę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1245
Używam Anastrozol 1/4 tabsa co 4 dni i czuje się najlepiej. Badania robione miesiąc temu i e2 było zawyzone dlatego zacząłem brac . Czulem się senny,zamulony i bez życia. Anastrozol pomogł i teraz jest dobrze. Czytałem zeby nie schodzić jak już zacznę dlatego dawkuje te 1/4tab. Prolaktyna była 25,94 czyli trochę powyżej bo norma do 17.
Npp wyjdzie mi dokładnie na 6,5 tyg a po tym czasie będę mógł zrobić badania. Czytałem że dużo zależy od organizmu bo jednemu wywala jak wezmie a drugiemu jak schodzi dopiero. Tylko ludzie walą dłuższe CYKLE na npp I tak pomyślałem że 6 tyg to może tak strasznie nie będzie. Zacznę od 0,75ml pn srd piat I co 2 tygodnie o 0.25 będę zwiększał. W tle bedzie enan leciał i mam jeszcze turinabol.
Wiec mówisz ze 1/2tab po 3 tyg I dopiero po kolejnych 3 tygodniach zrobić badania.


Zmieniony przez - Sondziczek w dniu 2021-10-11 01:34:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Skoro prl jest juz w górze daj 0.5 caba i w 3 tyg npp kolejne 0.5.caba
6 tyg trochę krótko na npp

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1245
To dam 0,5 tab przed npp potem po 3 tygodniu kolejne 0,5tab i na koniec zrobie badania.
Jeśli miałbym spodziewać się objawów podwyższonej prl to jakich?
Wiem, że 6 tyg to dość krótko ale bez możliwości robienia badań wole dłużej nie lecieć.
Do tego mam jeszcze turę. Tylko czy zaczynać ją np w 3 tygodniu npp czy odrazu z w tym samym czasie wjezdzac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1245
Udało się zrobić badania. Szybki wyskok do kraju.

Leci enan 400mg week
Npp e2d aktualnie 0.75mg i zwiększam o 0.25 co 2 tyg.

Cabaser wzialem pol tabsa 2 tyg temu
2 tyg temu również anastrozol 1/4tabsa.

Czuje się dobrze niema problemu w żadnym temacie.
Czu to lh I fsh tak nisko i co poradzić?







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Fsh i lh na cyklu zawsze będzie w okolicach zera to normalne
E2 moznna lekko zbic i koniecznie prolaktyne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1245
Dalej 1/2 caba i 1/4 anasrazole ? Czy dać większą dawkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Daj caba połówkę a ari jak bierzesz to nie co 2 tyg tylko min raz w tygodniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH Frag

Następny temat

problem z insulinowkami

WHEY premium