SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący-pare pytań.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 369
Witajcie..

Zmieniony przez - tatareq w dniu 2008-05-26 21:22:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łoo kvrwa

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-05-26 21:25:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 369
nie wiem co się stało ale wpierdzieliło mi posta.. to jego treść

Witajcie.. mam pytanie czego mam jeszcze unikać, a co jeść aby przybrać wyrobić sobie mięśnie (dziś zacząłem a6w i zaczynam ćwiczyć na ławeczce, hantelkach)

Wiem, mam się wystrzegać coli.. słodyczy.. ciastek i innych pierdółek.. ale nie mam za bardzo wpływu na obiad itp.. obiadki mamusi oczywiście moge sie ustrzec przed tłustym schabowym itp. Ale jak myślicie co mogę jeść aby sobie pomóc w rozwoju ? Jakieś białko ? Dlatego, też nie wyliczałem dziennego zapotrzebowania... bo nie mam zbytnio wpływu na to co jem.. ale moge mieć wpływ na ile.. tzn. wystrzegać sie słodyczy mogę.. ale obiad muszę zjeść bo potem będę głodny chodził.. wiem, że mam jeść małe posiłki co 2-3 h ii to by było na tyle... jeżeli ktoś będzie na tyle miły.. i pomoże.. będę naaaprawdę wdzięczny :)

Wiek:16
Waga:60kg
Wzrost:170cm

p.s.

nie sugerujcie się moim avantarem bo to jest cel jaki chce w przyszłości osiągnąć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytaj o odżywianiu, pomogą Ci posty:
https://www.sfd.pl/temat315293/
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html

Dobrze, że wywaliłeś te złe rzeczy z diety, to dobre na początek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna+hmb

Następny temat

Redukcja,dieta+trening do oceny.

WHEY premium