SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki (biceps)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
Tak podejrzewałem że to czysto kulturystyczne bo nie było żadnego ćwiczenia od kąta 90* i nigdzie nie widziałem suplnacji, czekałem na potwierdzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
Trening A zrób np;w pon,a B w piątek.Połówki na biceps to podstawa w arm.
Rodzaje ćwiczeń które podaje użytkownik bajceps nie mają sensu-Typowe pod kulturystyke

The pain you feel today ,will be the strength you feel tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1166
chciaz oddając co należy bajcepsowi to mistrzowie jak Liliev czy Jagnesak ćwiczą właśnie pełny ruch z suspinacją na dużych ciężarach, podobnie jak Voevoda podnoszacy 115kg w pełnym zakresie lecz klasychni armwrestlerzy wykonują półrchy

co cię nie zabije wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
Mam jeszcze pytanie bo biceps jest ćwiczony 2 razy w tygodniu a przedramię także ćwicze 3 razy w tygodniu? czy to nie za dużo?

Ćwiczenia:
1.Na wyciągu chwytam za rączka i spięcia od prostego do zgiętego
2. Sztanga/ hantelki uginanie hantelek/sztangi "spięcia" oczywiście ręce mam na nogach nadgarstek wysunięty i tworzę kąt 90 stopni.

Wykonuje 2 ćwiczenia chociaż jeżeli będzie za mało mam w zanadrzu takie ćwiczenia jak w punkcie 2 tylko że jeżeli rozwijam górę przedramienia to daje więcej ciężaru po prawej i górną częścią uginam i tak samo w drugą stronę.
Posiadam także coś takiego jak nawijanie ciężaru na drążek.

Jeżeli macie ciekawe pomysły dajcie znać a i czy nie za mało 2 ćwiczenia i czy 3 razy w tygodniu nie za dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1166
3 razy w tygodniu powinno być w porządku to zależy od twojej zdolności regeneracji ćwiczenia wykopnujuesz raczej dobrze z tegoco piszessz szczególnie nawijanie na drążek

co cię nie zabije wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
nabombce jeśli interesuje Cie maksymalna siła to Biceps i przedramie ćwiczysz 1 w tygodniu. Zacznij ćwiczyć 2 x w tyg ( 1 trening na średnich ciężarach, 2 trening na ciężkich) co tydzień dodawaj więcej obciążenia i później zejdz do 1 treningu w tygodniu na Biceps i przedramie.

Przejrzyj sobie armpower.net tam znajdziesz gotowe plany treningowe.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Arm_of_God w dniu 2011-04-20 15:51:37

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
Słuchaj narazie trenuje 2x w tygodniu przedramię 3x. Po 3 ćwiczenia na bicepsy czasem 4 zaś na przedramię 2 ćwiczenia. Zastanowie i rozwarze to co mi napisałeś


Aha mam pytanie jakie ćwiczenia wykonywać aby w pozycji hak przeciwnik miał duże problemy z "dobiciem mnie" widziałem gdzieś zdjęcie że ciężar podnosi się od 0 do 20 cm w pozycji "przegranej" hak do wysokości 20 cm?? Również widziałem też inny sposób i jakie to jest ćwiczenia i za co odpowiada:

Filmik:




Występuje w 18-21 sekunda

Dziękuje za odp



Zmieniony przez - nabombce w dniu 2011-04-26 11:26:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
Walka w hak to przede wszystkim silny przyczep i sam biceps.Jeśli masz je dostatecznie silne utrzymasz przeciwnika.Wykonuj tzw połówki na biceps-wszystkie te ćwiczenia wzmacniają kąt pomiędzy ramieniem a przedramieniem

The pain you feel today ,will be the strength you feel tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
np przy podciąganiu parę sekund utrzymuje kąt 90 stopni i góra jest to sens w taki sposób to wykonywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
jak robisz kilka serii podciągnięć to po ostatnim powtórzeniu(w każdej serii) proponuje zatrzymać się w kącie 90 stopni i utrzymywać tak 15-20 sec

The pain you feel today ,will be the strength you feel tomorrow

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UWAGA! Przyjmuje zgłoszenia do startu w PUCHAR STRONG&POWER IŁAWA 2011

Następny temat

Trawa a Doping

WHEY premium