SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek z siłownią

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
30 minut przed treningem? To teraz Cię poniosło. :P Conajmniej 1.5h. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 85
to ja teraz poczekam aż wy się porozumiecie co do czasu i wtedy będę wiedzieć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mówie ci 30 minut do 45 max ,węgle po treningu najlepiej od razu po skończeniu ćwiczeń (zjedz banana) i nie sluchaj escapadro bo sie c***a zna joł

Zmieniony przez - kiras3 w dniu 2011-06-25 12:03:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i c*** ci z tego stażu jak po czterech stronach tematu zrobiłeś re-search na temat żywienia ? nie zamierzam wiecej nabijać postów na tobie , ta babka w linku mówi tak , inni mówią inaczej , świat raczej nie jest zgodny
pozdro i nie pomaluj sufitu na biało że linki podałeś bo i tak późnawo ;);)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Kiras, głupio Ci? Tak więc nie mąćmy chłopakowi, niech poczyta to, co mu dałem, a wiem, że jest to źródło wiarygodne. :) I może to prawda, że inni mówią inaczej, ale nie prowadźmy tu dyskusji. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi ma być głupio ? masz większy staż odemnie a dopiero dzisiaj dowiedziałeś się coś o odżywianiu ;] ja np. nie stosuje się do twoich zaleceń (i raczej nie będę) z węglowodanami przed treningiem a z białkiem po więc nie zgrywaj teraz dietetyka bo odkopałeś jakieś stronki po dwuletnim stażu na siłowni ... pozdro i już się tak nie unoś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
No, skoro dałeś upust swojemu ego, zakończmy te dywagacje i niech każdy podąża własną drogą. Jak przedstawisz dowody na Twoje racje, chętnie wysłucham i popatrzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 85
mam takie pytanie, bo wy mi mówiliście abym pierw ten trening mawashiego czy jakoś tak zrobił. A nie można bez tego treningu wziąć i stworzyć planu FBW ?? taki jakiś standardowy taki coś jak ja tam zrobiłem np tylko w odpowiedniej kolejności ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
A próbowałeś? :)

Ja tym planem od Mawashiego jechałem parę miechów i bardzo sobie chwalę ten czas. :) Ale każdy jest inny, skoro chcesz FBW, można i FBW ułożyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co daje progresja ciezaru?

Następny temat

Jaki trening

forma lato